Anında kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler için özenle geliştirilen Odeabank nakit hazır kredi kampanyası ile tek bir kısa mesaj ile kredi kullanılmasına olanak sağlanmaktadır. Peki, Odeabank Nakit Hazır Kredi Nedir?

Odeabank Nakit Hazır Kredi 

Sadece Odeabank müşterilerine özel olan kredi paketleri arasında yer alan Odeabank nakit hazır kredi şubeye gitmeden kredi kullanılmasını ve paranın hesaba geçirimesini sağlıyor. Yani şubesiz kredi kullanımı sağlanmaktadır. Bu hizmet sayesinde günde 10 liraya kredi kullanımına izin verilmektedir.

Odeabank nakit hazır kredi başvurusu için Odeabank internet şubesi, Odeabank internet sitesi ve Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 8 444 numarasından arayarak kredi kullanılmasına izin verilmektedir.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası 

Bu kredi kampanyasında kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişilerden sadece kimlik belgesi talep edildiği için aynı zamanda kefilsiz evraksız kredi kampanyası olarak ta kabul edilmektedir. Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen kişilerin bu nedenle Odeabank gelir belgesiz kredi kampanyasını tercih etmeleri önerilmektedir. Yine bu kredi kampanyası için uygulanan Odeabank kredi yaş sınırı ise 75 yaş olarak uygulanmaktadır.

Odeabank Nakir Hazır Kredi

Odeabank artık kredi notuna göre kredi veren bankalar arasında yer almata olup çok iyi kredi notu ortalaması olan kişilere uygulanan Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 olarak uygulanırken riskli kredi notu ortalaması olan kişilerin kullandıkları kredilerden talep edilen not ortalaması ise yüzde 1,79 ‘dir.

Yani 48 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin yüksek kredi notu ortalaması olması durumunda ödeyecekleri kredi taksit tutarı 301 lira olurken riskli kredi notu ortalaması olan kişilerin ödemeler ise 336 lira olarak hesaplanmaktadır. Kredi notunun düşük olması durumunda 48 ay vadeli kredi kullanan kişilerin ceplerinden çıkacak olan fazla tutar 1.680 liradır.