Şu anda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyası ile şimdi çok daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz. Odeabank nakit hazır bahar kredisi kampanyasında hem kredi faiz oranlarını düşürüyor hem de dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Odeabank dosya masrafsız kredi kullanmak isteyen müşterilerine sadece yüzde 1.45 ‘ten başlayan faiz oranları sunarken ihtiyaç kredisi yaş sınırı olarak ise 75 yaş sınırını uyguluyor. Yeni kefilsiz evraksız kredi kullanmak isteyen kişilere sadece kimlik belgesi ile kredi başvuru formu doldurma imkanı veren banka bu sayede çok daha hızlı bir şekilde müşterilerinin kredi başvurularını alıyor ve sonuçlandırarak daha uygun şartlarda kredi kullanmalarını sağlıyor.

Odeabank 5000 TL kredi kullanan müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda aylık 188 lira ödeme ile kredi kullanma imkanı sağlamaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları için ise müşterilerinin kredi notu ortalamasına bağlı olarak belirlenen kredi faiz oranları uygulamaktadır. Kredi notu yüksek olan kişilere daha kolay bir şekilde kredi onayı verilmesinin yanı sıra daha düşük kredi faiz oranları uygulanırken düşük kredi notu ortalaması olan kişilere ise daha yüksek kredi faiz oranları ile kredi kullandırılmaktadır.