Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borsa Ne İşe Yarar?

Odeabank kredi kartları, Odeabank kredi kartı ve Odeabank Axess kredi kartı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Odeabank Axess kredi kartı aynı zamanda tüm Axess özelliklerini barındıran chipli kredi kartı olup taksitli alışveriş yaparken harcadıkça kazandırma özelliğine sahiptir.

Banko Card Axess başvurusu için size en yakın Odeabank şubesi üzerinden kredi kartı başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Odeabank internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurabilirsiniz. Bunun için cep telefonu ve kimlik kartınızın yanında olması yeterli olacaktır. Çünkü bilgileri doğrulamak adına kimliğinizde yer alan bilgiler sorulurken aynı zamanda cep telefon üzerinden de doğrulama kodu gönderilerek bu kodun tekrar girilmesi talep edilmektedir.

Yapmış olduğunuz başvuru incelenerek Odeabank kredi kartı başvuru sonucu ise sadece dakikalar içerinde doğrulama kodunun gönderildiği cep telefonuna yönlendirilir. Şubeden yapılan kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi için ise Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 8 444 numarasını arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden TC kimlik numarası ile sorgulama yapılması mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.