İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere kolay kredi onayı vermesi ile öne çıkan Odeabank kredi kampanyaları ile müşterilerine acil nakit para ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda destek oluyor. Odeabank kredi hesaplama ve güncel faiz oranları 2017 yılında yine Odeabank internet sitesi üzerinden yapılabilirken aynı zamanda Odeabank şubeleri üzerinden de hizmet almanıza olanak sağlanıyor.

Odeabank Kredi Hesaplama 

Odeabank internet sitesi üzerinden yer alan kredi hesaplama makinesi üzerinden yapılabilmektedir. Bu işlemi yapmak isteyen kişilerin internet sitesinde yer alan krediler bölümüne girip buradan kredi hesaplama linkini tıklayarak açılan pencerede kullanılmak istenen kredi türü, kredi tutarı ve kredi vadesi alanlarını doldurarak kredi hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Odeabank Kredi Başvuru 

Odeabank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz üç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki Odeabank şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şahsen başvuruda bulunarak başvurunuzu tamamlamaktır. Bu yöntemlerden ikincisi ise internetten kredi başvurusu formunu doldurmaktır. Odeabank internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz bu başvuru Odeabank internet şubesi üzerinden de kullanıcı kodu ve Odeabank internet şifresi bilgilerine sahipseniz online kredi başvuru formu doldurmanıza olanak sağlanmaktadır.

Odeabank SMS Kredi Başvurusu 

Kolay kredi kullanmak isteyen müşterilerine Odeabank SMS kredi başvuru imkanı da sağlamaktadır. Ancak bu başvuru sadece Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için verilmekte olup konut kredisi başvurusu ve taşıt kredisi başvurusu için ya internet sitesi üzerinden ya da banka şubelerinden kredi başvuru formu doldurulmasına müsaade edilmektedir. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak 8444 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Banka yapacağı değerlendirmenin ardından Odeabank kredi başvuru sonucu cep telefonunuza yine kısa mesaj olarak gönderilecektir.