Odeabank üzerinden sizlerde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.Ülkemizde yeni faaliyet göstermeye başlayan odeabank düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile hızlı bir şekilde ismini duyurmayı başardı.Odeabank düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarında her müşteri memnuniyeti yönünde faaliyet gösterirken düşük faiz ve uzun vade oranlarını kullanmayı prensip haline getirmiştir.

Odeabank Şubelerinden Başvuru

Odeabank kredileri hakkında detaylı bilgiyi isterseniz size en yakın odebank şubelerine giderek odeabank personeli yardımıyla öğrenebilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.Ayrıca odeabank telefonla kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Odeabank telefon bankacılığı sayesinden size bir telefon kadar yakın.Ayrıca odeabank şubelerinden daha önce başvurmuş olduğunuz kredinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankasından Başvuru

Bunlar dışında ayrıca odeabank internet şubesinde tüm bankacılık işlemlerinide kolaylıkla yapabilir var olan kredi başvurunuz var durumunu sorgulayabilirsiniz.Odeabank kredi başvurunuzda kredi kullanmanızı etkileyen en önemli faktör kredi notunuzdur.Eğer kredi notunuz yüksek ise  rahatlık kredi kullanabilirsiniz, kredi notunuzun düşük olması durumunda ise banka sizde hipotek veya kefil gibi ek şartlar isteyebilir.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kredi başvurusu için yanınızda aşağıdaki evrakların olması sizin yararınıza olacaktır.

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Son 6 ay içersinde adınıza düzenlenmiş fatura
  • 6 adet vesikalık fotograf

Odeabank belirli gün ve haftalarda özel kredi kampanyaları düzenlemektedir, bu kampanyaların en büyük özelliği normal kredilere göre daha düşük faiz ve daha uzun vade oranlarına sahip olmasıdır.Sizde bu kredi avantajlarından yararlanarak daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.