Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri

Kiralık kasalar, değerli eşyalarınızı ve belgelerinizi saklayabileceğiniz az sayıda güvenli yerlerden biridir. Bankaların hemen hemen hepsi kiralık kasa hizmeti vermektedir. Odeabank da kiralık kasa hizmeti veren bu bankalardan biridir. Odeabank kiralık kasa ücretlerini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Odeabank, diğer pek çok banka gibi kiralık kasa hizmeti vermektedir. Kiralık kasalar, aslına bakarsanız çok güvenli yerlerdir. Değerli eşyalarınızı ve belgelerinizi saklamak için kiralık kasaları kullanmanız zihninizin rahat olmasını sağlar. Bu sayede eşyalarınızın başına bir şey gelir mi diye endişelenmezsiniz.

Değerli eşyalarınızın ve belgelerinizin evinizde çok güvende olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu düşünceniz bir depremle, sel baskınıyla, yangınla kısacası aklınıza, evinize ve eşyalarınızın başına gelmesini istemediğiniz pek çok felaket sonucunda yerle bir olabilir. Yatak odanızda çekmecelerinizden birine yerleştirdiğiniz bu değerli eşyalarınız ve belgeleriniz birden yok olabilir.

Değerli Eşyalar Nerede Saklanır?

Yatak odanızda bulundurduğunuz bir kasanın içine bu eşyaları koymanız yine sorunu çözmeyecektir. Çünkü bu kez de eve hırsız girmesinden korkarsınız. Hırsızın kasayı alıp götürmesi muhtemeldir. Ayrıca kasayı götürmese bile size zarar vermeyeceğini garanti edemezsiniz.

Evinizde alarm sisteminin olması sizin başınıza bir şey gelmeyeceği anlamına gelmez. Üstelik kapınızın önünde her daim bir güvenlik görevlisi ya da koruma bulundurmayacağınıza göre en iyi çözüm kasa kiralamaktır.

Yeni evlenen çiftlerin en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biri de kiralık kasadır. Çünkü yeni evli çiftlerin evinde çok fazla yeni eşya bulunur. Bu eşyalar hırsızlara davetiye çıkarır. Değerli eşyaları ve belgeleri saklamanın en iyi yolu kasa kiralamaktır.

Kasa Kiralama Bedeli

Üstelik kasa kiralamak öyle çok pahalı değildir. Yani sizin eşyalarınızın başına bir şey gelmesi sonucunda uğrayacağınız kaybın ve zararın yanında kasa kiralamak için vereceğiniz ücret çok küçük kalmaktadır. Üstelik kaybettiğiniz eşyalarınızın ve belgelerinizin yerine yenilerini koymanız çok zordur. Bu yüzden en iyi çözüm budur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Notu Düşük Olana Kredi

Kasa kiralamak zannedildiği kadar zor değildir. Kasa kiralamak için bankaların kiralık kasa hizmeti verdiği şubeyi öğrenmeniz yeterlidir. Ardından banka şubesine giderek kasa kiralama işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Bu işlem sırasında kiraladığınız kasayı bir vadesiz TL hesabına bağlamanız şarttır. Daha sonra kiralama işlemi sırasında sizden kasa depozitosu bedeli alınacaktır.

Depozito bedeli kiralama işlemi sırasında verirsiniz ve kiralama işlemi sonunda geri alırsınız. Kiraladığınız kasanın yıllık kiralama ücreti ise yıl içinde belirli bir zamanda kasayı bağladığınız vadesiz hesaptan alınır. Kasa Depozito Bedeli bankadan bankaya değişmektedir.

Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri

Odeabank Kasa Depozito Bedeli 260 TL + BSMV şeklinde belirlenmiştir. Odeabank kiralık kasa ücretleri şu şekildedir: Büyük kasa yıllık kiralama ücreti 370 TL, orta kasa yıllık kiralama ücreti 320 TL, küçük kasa yıllık kiralama ücreti 260 TL’dir.

Bazı bankalarda dört farklı boyutta kasa bulunurken bazılarında üç farklı boyutta kasa bulunmaktadır. Bu tutarlara BSMV dahil değildir. Kiralık kasa hizmeti verilen şubeler için Odeabank websitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.