Odeabank Kazandırıy’O Nasıl Kullanılır?

Odeabank Kazandırıy’O Odebank tarafından Direkt Bankacılık kapsamında müşterilere sunulan bir mobil uygulamadır. Bu mobil uygulamaya girerek işlem yaptığınızda işlemlerinizden puan kazanabilirsiniz. Odeabank Kazandırıy’O mobil uygulaması hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

Odeabank Kazandırıy’O mobil uygulaması Odebank tarafından müşterilerin kullanımına sunulan bir Direkt Bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak işlem yaptığınızda puan kazanırsınız. Odeabank Kazandırıy’O uygulamasının iOS, Android ve Windows Phone sürümleri mevcuttur. Bu uygulama içinde kazandığınız puanları da görüntüleme olanağınız vardır. Üstelik yaptığınız işlemlerden sonra rozetler kazanabilirsiniz. Mobil uygulamada işlem yapan müşteriler, kullanıcılar arasında her ay yarışma düzenlenmektedir. Bu yarışmalara katılarak en fazla puan alan müşteriler arasına girmeniz durumunda ödül kazanabilirsiniz. Odeabank Kazandırıy’O mobil uygulamasında işlem yapanlar arasında düzenlenen yarışma hakkındaki detaylara ve güncel bilgilere ayrıca ödüller hakkında bilgilere ulaşmak için Odebank websitesine göz atabilirsiniz. Odeabank Kazandırıy’O sayfasında Ayın Ödülleri kısmında mevcut ay içinde yapılacak yarışmanın kazananlarına verilecek ödüller mevcuttur. Bu sayfada ayrıca her ayın kazanan müşterileri de yayınlanmaktadır.

Odeabank Kazandırıy’O mobil uygulamasında müşterilere özel kampanyalar da yer almaktadır. Bunun için uygulama içindeki Kampanyalar menüsüne göz atabilirsiniz. Bu menüde size özel indirimlerden yararlanabilmeniz için çıkan kodları alarak söz konusu iş yerlerinde yapacağınız harcamalarda kullanabilirsiniz. Odeabank Kazandırıy’O ile en çok puan kazanan ilk 10 müşteriden biri olmanız durumunda çeşitli e-ticaret sitelerinden hediye çekleri kazanabilirsiniz. Sonraki ilk 90 müşteri arasında girerseniz yine hediye çekleri kazanmanız mümkün. Ayrıca ilk 50’ye girmeniz hâlinde Odeabank çeşitli hediyeler vermektedir.

Odeabank Kazandırıy’O mobil uygulamasında çeşitli e-ticaret sitelerinde geçerli olan ve çeşitli oranlarda indirimler mevcuttur. Bu indirimlere ek olarak araç kiralamalarında, kargo gönderimlerinde ve mağazalarda geçerli indirimler de bulabilirsiniz. 5 kez fatura ödemesi yaptığınızda ve TL yüklediğinizde fatura canavarı rozeti kazanırsınız. Uygulama indirdiğinizde meraklı rozeti ve 3 kez taksitli alışveriş ya da nakit avans işlemi yaptığınızda nakit sever rozeti kazanırsınız. Odeabank Kazandırıy’O mobil uygulamasına giriş yaptığınızda yeniliğe açık rozeti alırsınız. Eğer bir ay içinde 10 başarılı giriş yaparsanız teknolojiye bağımlı rozetinin sahibi olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? 2017 - 2018

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.