Odeabank tarafından müşterilerine sunulan hizmetler arasında yer alan ek hesap kişinin hesabında para olmasa dahi belirlenen limit tutarında işlem yapılmasına izin vermektedir. Ek hesap açılması için çoğu zaman kişinin başvuruda bile bulunmasına gerek kalmaz. Bankalar kişinin kredi notu ortalamasına bakarak kredili mevduat hesabı açılmasına ve hesabın limitine karar vermektedir. Ancak bazı durumlarda otomatik olarak ek hesap açılmayabilir. Peki, Odeabank ek hesap başvurusu nasıl yapılır?

Ek hesap açtırmak istiyorum diyen kişilerin yapmaları gereken tek şey hesaplarının bulunduğu banka şubesini kimlik belgeleri ile ziyaret ederek kredili mevduat hesabı yani ek hesap başvurusunda bulunmalarıdır. Ancak kişinin bunun için zamanı bulunmuyor ise ya da hesabının olduğu şubeyi ziyaret etme imkanı yoksa bu durumda Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de başvuruda bulunma ihtimali bulunmaktadır.

Banka başvurunuzu değerlendirir ve bu değerlendirme sürecinin sonucunu size kısa mesaj olarak gönderir. Başvurunuz onaylanırsa kredili mevduat hesabı kullanıma açılır. Odeabank internet şubesi kullanıcıları yine online olarak kendi ek hesap başvurularını kendileri yapabilmektedir. Kredili mevduat hesabı limitini arttırmak için de yine kişinin bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası ya da internet şubesi üzerinden başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır.