İhtiyaç kredisi kampanyaları ile şu anda en uygun kredi veren bankalar sıralamasında üst sıralarda yer almayı başaran Odeabank aynı zamanda müşterilerine kredi başvurusunda yararlanabilecekleri farklı pek çok başvuru seçeneği de sunmaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için sıklıkla tercih edilen yöntemlerden bir ide Odeabank SMS kredi başvurusunda bulunmaktır.

Odeabank kredi başvurusu için SMS göndermek isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne giriş yaptıktan sonra büyük harflerle noktalama işaretlerini kullanmadan NAKIT yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaralarını yazıp oluşturdukları bu mesajı 8444 numarasına göndermeleri yeterlidir. Kısa mesajı gönderdiğiniz cep telefonu numaranıza sadece birkaç dakika sonra Odeabank kredi başvuru sonucu gönderilecektir.

Başvurunuzun onay alması durumunda Odeabank kredi ön onayı yollanacak olan cep telefonunuzdaki kısa mesaj ile Odeabank şubeleri arasına size en yakın olanı ziyaret etmeniz durumunda bankada kredi kullanım işlemleriniz tamamlanacaktır. Bankaya gitmeden önce ihtiyaç kredisi başvuru evrakları arasında yer alan kimliğiniz, aylık gelir ve adres belgenizi de yanınızda götürmeniz talep edilmesi durumunda işlemlerinizin aksamaması adına size yardımcı olacaktır.