Gerekli yasal mevzuatın hayata geçirilmesi ile beraber 48 ay vadeli kredi veren bankalar sıralamasına ilk girenlerden biri olmayı başaran Odeabank ihtiyaç kredisi paketlerinde esnek ödeme planları sunmaktadır.

Bu sayede müşterilerine kendi gelirlerine göre ödeme planı oluşturma imkanı sağlayan Odeabank düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer almakta olup kolay kredi veren bir banka olduğu için kredi faiz oranları üzerinden taviz vermemektedir.

Odeabank Cepten Kredi

Cepten kredi kullandıran bankalardan biri olan Odeabank SMS kredi kolaylığı sağladığı müşterilerinden tam not almaktadır. Şubesiz kredi kullanımı için de fırsat sunan banka şubeye gitmeden kredi kullanımı için oldukça büyük bir kampanya yürütmeyi sürdürmektedir. Odeabank SMS ile kredi kullanmak isteyen müşterilerinden sadece kimlik numarasını ekledikleri kısa mesajı 8444 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Odeabank Bayram Kredisi 

Bayram kredisi kampanyaları ile gerçekten bayram yaşamak isteyen müşterilerine aradıkları maddi desteği sağlayan Odeabank bayram kredisi her sene geleneksel olarak kullandırılmaktadır. Genel olarak her sene bayramdan 1 ay öncesinden başlatılan Odeabank geleneksel bayram kredisi kampanyası için bayramdan önce tüm hazırlıkları tamamlamak isteyen kişilerin bankaların bayram kredisi kampanyalarını son derece titiz bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.