Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank aynı zamanda ihtiyaç kredisi kampanyaları ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Odeabank yılbaşı kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranları geriye çekilirken aynı zamanda dosya masrafsız yılbaşı kredisi kullanımına da izin veriliyor.

Odeabank dosya masrafsız yılbaşı kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen kişilere sadece yüzde 1,29 faiz oranı sunulurken 36 ay vadeli kredi kullanımına izin veriliyor. Dosya masrafsız kredi olması nedeni ile pek çok kişiye daha cazip koşullar altında kredi kullanma imkanı sağlayan Odeabank aynı zamanda kolay kredi onayı vermesi nedeni ile kredi notum düşük diyen kişilerin bile kredi onayı almasını sağlıyor.

Sizde Odeabank yeni yıl kredisi için başvuruda bulunmak isterseniz hemen Odeabank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabilir ya da Odeabank SMS kredi başvurusu işleminde bulunabilirsiniz. Odeabank SMS kredi için NAKIT yazdıktan sonra boşluk bırakarak kimlik numaranızı eklemeniz ve oluşturduğunuz bu mesajı 8444 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Odeabank 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 182 lira oluyor.