Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almak için uygun zaman olabilir. Miles&Smiles kredi kartı başvurusu yaparak 5000 mil hediye kazanmanız mümkün. Daha fazla bilgi almak için yazımızı okuyun.

Miles&Smiles kredi kartınız yoksa ve başvuru yapmak istiyorsanız 1 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız kredi kartı başvurusu 5000 hoş geldin mili kazanmanızı sağlayabilir. Garanti Bankası tarafından seyahat severlere sunulan Miles&Smiles kredi kartı, Aralık ayında başvuranlar için oldukça avantajlı bir karta dönüşüyor.

Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız 5000 hoş geldin mili kazanmak için yeterli oluyor. Kampanya koşullarını, Miles&Smiles kredi kartı başvurusu için hangi adımları izlemeniz gerektiğiniz ve daha pek çok bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Miles&Smiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Miles&Smiles 5000 hoş geldin mili kazanmak için kredi kartı başvurularınızı garanti.com.tr, Garanti İnternet, Garanti Cep, Bonusflaş ve milesandsmiles.net websitelerinden ve uygulamalarından yapmanız gerekmektedir. Nitekim, bu platformlar üzerinden başvuru yapmak herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek başvuru yapmaktan çok daha kolaydır.

Miles&Smiles 5000 hoş geldin mili kazanma şansını elde etmek için 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına başvurmanız ve Miles&Smiles American Express kredi kartıyla 31 Ağustos 2017 tarihine kadar harcama yapmanız gerekmektedir. Bu harcamalarınız nakit çekim ya da taksitli nakit avans harcaması olmamalı; peşin, taksitli alışveriş ve/veya otomatik ödeme harcaması olmalıdır. Bu kampanyaya Miles&Smiles Visa Sanal kartlarla, Miles&Smiles Business kartlarla ve Miles&Smiles Business Sanal kartlarla katılmak mümkün olmamaktadır. Ayrıca kartınızı 6 ay boyunca açık tutmanız zorunludur.

Miles&Smiles Kredi Kartı Kullanım Koşulları

Miles&Smiles kredi kartına başvurduğunuz zaman cayma hakkınızın olup olmadığını bilmeniz ya da kartınızı 6 aydan önce kapatmak istediğinizde nelerle karşılaşacağınızın farkında olmanız sizin yararınıza olacaktır. Zira 5000 hoşgeldin mili kampanyasının koşulları arasında kartınızı başvuru tarihinden 6 ay önce kapatmanız hâlinde 5000 milin geri alınması koşulu da vardır. Eğer kartınızda yeterli mil yoksa bu miktar, mil başına 4 kuruş olmak üzere, para şeklinde sizden geri alınacaktır.

Kampanyanın yeni müşteriler için geçerli olduğunu ve mevcut kartınızı kapatarak yeni kart başvurusu yaptığınızda 5000 mil hediye alamayacağınızı bilmeniz gerekir. Ayrıca bir kartınız varken yeni kredi kartı başvurusu yaptığınızda da aynı koşul geçerlidir. 5000 mil hediye almak için Miles&Smiles American Express kartınızı 31 Ağustos 2017’ye kadar kullanmanız şarttır.