Mesajla Kredi Notu Öğrenme

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri en kolay yöntem SMS ile kredi notu sorgulaması yapmaktır. Ancak ücretsiz kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka Findeks internet sitesi üzerinden kredi notu sorgulaması yapması gerekir.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama 

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin belirli bir ücret ödemeleri gerekir. Ödenmesi gereken tutar kullanılan kredi notu sorgulama yöntemine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kredi notu sorgulama ücretsiz olarak ise sadece Findeks kredi notu sitesi üzerinden yapılabilmektedir. İlk kez kredi notu sorgulaması yapacak olan kişilerin kredi notu ortalamalarını ücretsiz olarak öğrenmelerine izin verilmektedir. Findeks üyeliği için gerekli bilgileri internet üzerinden doldurarak yapılan ilk kredi notu sorgulaması ardından kredi notunu ücretsiz olarak öğrenmeniz sağlanır.

Turkcell Kredi Notu Sorgulama 

Kısa mesajla kredi notu sorgulama hizmeti sunan telefon operatörleri arasında yer alan Turkcell kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere tek bir mesajla not ortalamalarını öğrenme imkanı sunmaktadır. Turkcell kredi notu sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin kimlik numaralarını mesaj bölümünden yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak 4 rakamlı doğum yıllarını da ekleyerek oluşturdukları bu kısa mesajı 1122 numarasına yollamaları yeterli olacaktır.

Avea Kredi Notu Sorgulama

Turkcell kredi notu sorgulaması hizmeti ile birebir aynı olan Avea SMS kredi notu sorgulama servisinden de yararlanmak için aynı şekilde mesaj oluşturarak 1122 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa mesaj sorgulaması sonucunda sadece birkaç dakika içerisinde kredi notu ortalamanız cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Kredi Notu SMS Sorgulama Ücreti 

Kredi notunu kısa mesajla öğrenmek isteyen kişilerden talep edilen ücret 9 lira olup kontörlü hat kullanan kişilerin bakiyelerinden düşülen bu tutar faturalı hat müşterilerinin ise faturalarına yansıtılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Risk Raporu Nedir?

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.