Memura Özel Tarife ile İndirimli Elektrik

Memura özel tarife ile indirimli elektrik hizmeti verilmesi söz konusu. CK Akdeniz Elektrik firması kamu personellerine özel bir tarife ile indirimli elektrik verecek.

CK Akdeniz Elektrik’ten hizmet alan kamu personelleri özel bir tarife kapsamında indirimli elektrik alabilecek. CK Akdeniz Elektrik kamu personelini düşünerek onlara özel bir tarife çıkadı. Buna göre indirimden yararlanmak isteyen memurların bu özel tarifeye geçebilmesi için aylık elektrik faturalarının ortalama 82 TL ya da 82 TL’nin üstünde olması gerekiyor.

Kamu Personeline Özel Elektrik Tarifesi

Kendilerine özel tarifelerin çıkarılmasına alışık olan memurlar aynı ayrıcalığı elektrik faturalarında da görebilecekler. GSM operatörlerinin özel tarifeler çıkardığı ve indirimler sunduğu memurlara şimdi de CK Akdeniz Elektrik firması tarafından ayrıcalık tanınacak. Memurların indirimden yararlanabilmeleri için kendilerine sunulan özel tarifeye geçmeleri gerekiyor.

Kamu personellerinin indirimden yararlanmak için sağlamaları gereken tek koşul aylık elektrik faturalarının ortalama 82 TL ya da 82 TL’nin üstünde olmasıdır. Ayrıca memur emeklileri de bu tarifeden ve indirimden yararlanabilmektedirler. Bunun için kamu personellerinin geçmeleri gereken tarife Enerjim Kamu tarifesidir.

Enerjim Kamu tarifesine geçen kamu personellerinin ve emeklilerin elektrik faturalarında yüzde beş indirim görmeleri mümkündür. Üstelik sadece onların değil ayrıca üç yakınlarının da söz konusu tarifeye geçmeleri durumunda faturalarında yüzde beş oranında indirim almaları mümkün olmaktadır.

Kampanya Türkiye Genelinde Geçerli

CK Akdeniz Elektrik tarafından başlatılan kampanya Türkiye genelinde geçerlidir. CK Akdeniz Elektrik Türkiye genelinde 81 ilde elektrik hizmeti veren bir firma olarak kamu personellerine özel bir tarife çıkardı. Bu kampanyadan Antalya, Burdur, Isparta başta olmak üzere tüm Türkiye’deki kamu personelleri yararlanacak.

Enerjim Kamu tarifesi daha önce başka elektrik firmaları tarafından çıkarılmayan yeni ve tek tarife olarak biliniyor. Eğer memursanız yanı kamu çalışanıysanız ya da emekliyseniz ve aylık faturanızın ortalaması 82 TL ya da 82 TL’nin üzerinde ise bu tarifeden yararlanmanız mümkündür. Bu durumda faturanıza ulusal elektriğin birim fiyatı üzerinden yüzde beş oranında indirim yansıtılacaktır. Bu indirimden yararlanacak üç yakınınızın serbest tüketici olması gerekmektedir.

Milyonlarca Kişi İndirimden Yararlanabilecek

CK Akdeniz Elektrik firması tarafından yapılan söz konusu indirimin sadece kamu personelini değil emeklileri ve kamu personelinin yakınlarını kapsaması bu indirimden milyonlarca kişinin yararlanmasını sağlamaktadır. Türkiye genelinde 3,3 milyon kamu çalışanının olduğu düşünülürse emeklilerin ve bu kişilerin yakınlarının milyonlarca kişi olduğu sonucuna varılabilir.

CK Akdeniz Genel Müdürü Erol Değerli söz konusu kampanya ve indirim konusunda şu açıklamlaları yaptı: ““Bu alanda bir eksik olduğunu görerek çalışan ve emekli ayrımı yapmaksızın tüm kamu personelini kapsayan ‘Enerjim Kamu’ tarifesini çıkardık. Abonelerimizin farklı beklentilerine yanıt vermek, sektörde ilklere imza atmak bizi mutlu ediyor. Enerjim Kamu tarifesine geçmek isteyenlerin serbest tüketici şartlarını taşımaları ve kamu personel kimliğini ibraz etmeleri gerekiyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.