Memleketim Bonus Kart, Şekerbank tarafından memleket özlemi çekenlere verilen kredi kartıdır. Şekerbank, Memleketim Bonus Kart kredi kartını bu sloganla duyurmaktadır. Memleketim Bonus Kart hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okuyun.

Şekerbank, memleket özlemi çeken müşterilerine Memleketim Bonus Kartı sunuyor. Eğer yurt dışında yaşıyorsanız ve özel avantajlardan yararlanabileceğiniz bir kredi kartına sahip olmak istiyorsanız Memleketim Bonus Kart size göre olabilir. Bu kredi kartı size özel alışveriş, nakit avans, taksitli nakit avans imkânları sunuyor. Bu sayede dünyanın neresinde olursanız olun Visa/Mastercard görseli bulunan sayısız iş yerinde geçerli ve çok avantajlı bir kredi kartınız oluyor.

Siz de Memleketim Bonus Kart sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamında yer alan Memleketim Bonus Kart özelliklerini okuyabilir, nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

T.C. Vatandaşı Olup Yurt Dışında Yaşayanlar İçin

Memleketim Bonus kartın özellikleri diğer kredi kartlarından farklıdır. Eğer T.C. uyrukluysanız ancak yurt dışında yaşıyorsanız bu karttan yararlanabilirsiniz. Bu kart sadece söz konusu koşulları sağlayan müşterilere özel olarak oluşturulmuş bir karttır. Memleketim Bonus kartın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Memlektim Bonus kart Bonus özellikli bir karttır. İster Türkiye’de ister dünyanın herhangi başka bir yerinde yapacağınız alışverişlerden Bonus kazanabilirsiniz.
  • Her Bonus özellikli kartta olduğu gibi kazandığınız Bonuslarla Bonus üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  • Pek çok farklı sektörde Bonus üye işyerlerinde yapacağınız alışverişleri taksitlendirebilirsiniz.
  • Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bu kartın en önemli özelliği, yurt dışındaki ATM’lerden ücretsiz nakit avans çekme avantajı sunmasıdır.
  • Şekerbank internet bankacılığını, çağrı merkezini ya da şubeleri kullanarak taksitli nakit avans çekebilirsiniz.
  • internet bankacılığını, çağrı merkezini ya da şubeleri kullanma olanağınızın olmaması durumunda SMS ile ya da ATM’ler aracılığıyla taksitli nakit avans çekmeniz mümkündür.
  • Taksitli nakit avansınızı 250 TL – 30.000 TL arasında çekebilir, 9 takside kadar taksitlendirebilir ve bunun için ücret ödemezsiniz.

Memleketim Bonus Kart yukarıda saydığımız gibi, kullanan kişilere oldukça fazla avantaj sunar. Eğer siz de Memleketim Bonus Kart sahibi olmak isterseniz size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şekerbank’ın, memleketine özlem duyan müşterilerine özel olarak sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz.