Kredi kartı başvurusu için en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan İş Bankası Maximum kart sağladığı avantajların yanı sıra taksit seçenekleri ve müze kart gibi uygulamaları ile de öne çıkmaktadır.

Maximum kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz farklı pek çok yöntem bulunmakta olup bunlardan en kolayı SMS kredi kartı başvurusu için kısa mesaj göndermektir. Kısa mesaj ile yapılan başvurunun ardından dakikalar içerisinde banka Maximum kart başvuru sonucu için kısa mesaj göndermektedir. Kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere kredi kartı ön onay mesajı göndermekte olup bankadan bu mesaj ile başvurunuzu tamamlamanız durumunda banka kredi kartı kullanımına izin verecektir.

Kredi kartı başvuru reddi yaşayan kişilerin ise yapmaları gereken ilk şey başvurularının neden reddedildiğini öğrenmektir. Örneğin düşük kredi notu ortalaması nedeni ile kredi kartı başvurusu reddedilen kişinin kredi kartı onayı alabilmeleri için yapmaları gereken tek şey kredi notunu yükseltmek için teknikler uygulamaktır. Not ortalamasının yükselmesi durumunda kişinin kredi kartı onayı alması mümkün olacaktır. Kara listede olanlara kredi kartı onayı verilmesi ise kesinlikle mümkün değildir.