Dünyanın en büyük borsaları içinde yer alan Kucoin, düzenlediği ödül etkinlikleri ile öne çıkıyor. Global kripto para borsasının son etkinliği ise, binlerce kişinin 20 USDT kazanması ile sonuçlanacak. Kucoin, borsaya ilk kez üye olan ve çekiliş kapsamında belirtilen birkaç basit adımı tamamlayan 5 bin kişiye, 320 TL’nin üzerinde ödül dağıtacak.

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük borsaları içinde gösterilen Kucoin, Türkiye’nin en büyük borsaları içinde yer alıyor. Kucoin, yeni üye olan kullanıcılar için 500 USDT’ye varan ödüller sunması ile bilinen bir borsa. Çılgın Yaz Etkinliği olarak adlandırılan son etkinlik ise, çekilişsiz kurasız, kampanyanın adımlarını tamamlayan ilk 5 bin kişi için ciddi bir ödül sunuyor. Kucoin, BTC kazanma sayfası üzerinde belirtilen şartları yerine getirenler için, toplamda 100 bin dolarlık bir ödül dağıtacak.

Son katılım 11 Haziran

Kucoin’in düzenlediği kampanya, borsaya ilk kez üye olacak Türk kullanıcılar için geçerli. Türkiye’deki kripto para yatırımcılarına ciddi bir kazanç elde etme şansı sunacak etkinlik kapsamında, birkaç basit adımın tamamlanması, ödülü kazanmak için yeterli olacak. Kucoin borsası, 600’den fazla coin’i listelemesi ve en büyük borsalardan biri olması ile biliniyor. Yeni üyelere sunulan bu ödül ise, şimdiden birçok yatırımcıyı heyecanlandırdı.

Diğer borsaların çekilişlerinde olduğu gibi, bir çekilişin söz konusu olmadığı Kucoin ödül etkinliğinde, ilk 5 bin kişi 20 dolarlık ödülü alacak. Tek yapılması gereken ise, birkaç basit adımı tamamlamak. 1 Haziran’da başlayan ve 11 Haziran’da sona erecek ödül etkinliği için şimdiden binlerce kişi şartları yerine getirdi. Peki, 20 dolar ödülü almak için ne yapmak gerekiyor?

Kampanya koşulları neler?

Kucoin Yaz Çılgınlığı kampanyası, oldukça basit adımlarla tamamlaması mümkün olan birkaç adım içeriyor. Ödül etkinlikleri ile bilinen, dünyanın en büyük borsalarından Kucoin’de, bu adımları tamamlamak sadece birkaç dakika alacak kadar kısa. 20 USDT’lik ödülü almak için, BTC kazanma sayfasına giderek adımlar hakkında bilgi almak mümkün. Sayfaya giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki adımları takip etmek gerekli:

  • İlk olarak, Kucoin BTC fiyat sayfasına gidilmeli ve üyelik aşaması tamamlandıktan sonra, KYC1 tamamlanmalı.
  • Hesap açıp doğrulama işleminin yapılmasının ardından, borsaya 20 USDT’lik bir coin gönderilmesi gerekiyor. 20 USDT ya da en az bu tutarda USDC, TRX, BTC, ETH, BNB ya da LUNA yatırılması gerekiyor.
  • Son olarak, Kucoin’de bir alt tutar olmadan herhangi bir yatırım yapılması gerekiyor.

İlgili üç adımın tamamlanmasının ardından, siz de Kucoin’in yaz kampanyasına katılmış olacaksınız. Kampanya, ilk 5 bin katılımcı için geçerli olmasından ötürü hızlı olmak önemli. Türkiye’de geniş bir kullanıcı sayısına sahip olan Kucoin borsasının kampanyadaki amacı, yeni üyeler için bir fırsat sunmak.