Kredi Puanı Düşüklere Kredi Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Paketinde

Bankadan kredi kullanarak acil nakit para ihtiyaçlarını gidermek isteyen kişilerin karşılaştıkları en önemli sorunlardan biride düşük kredi notu ortalamasıdır. Çünkü kredi notunun düşük olması pek çok banka için büyük bir olumsuzluk olarak kabul edilmekte ve kredi red nedenleri arasında yer almaktadır.

N Kolay Kredi 

Aktif Bank tarafından “düşük kredi notuna kredi” sloganı ile kullanıma sunulan N Kolay Kredi paketinde orta riskli kredi notuna sahip olan kişilere dahi kredi onayı verilebilmektedir. Yani kredi notu 800 puan ve üzerinde olan kişiler diğer aranılan koşulları karşılayabilmeleri durumunda kredi onayı alabilmektedir. Ancak sıfır kredi notu ortalaması olan ya da kara listede olanlara kredi verilmesi gibi uygulamalar ne yazık ki mümkün değildir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bazı bankalar kredi kullandırma konusunda daha istekli oldukları için kolay kredi vermekle beraber zaten yüksek oranda kredi kullandıran bankalar ise zor kredi veren bankalar olarak bilinmektedir. Bu nedenle kredi onayı alıp almayacağı konusunda tereddütler yaşayan kişilerin mümkün olduğunca kolay kredi veren bankalar üzerinden başvuruda bulunmaları önerilmektedir. Odeabank, Aktif Bank, Finansbank ve Burgan Bank en kolay kredi veren bankalar olarak kabul edilmektedir.

N Kolay Kredi Başvurusu

Aktif Bank N Kolay Kredi başvurusu için Aktif Bank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda internetten kredi başvurusunda bulunmanız da mümkündür. N Kolay internetten kredi başvurusu için bankanın müşterisi olmayan kişilerin site üzerinden yeni müşteri seçeneğini tercih ederek kredi başvurusunda bulunması mümkündür.

N Kolay Kart Nedir?

Kredi onayı aldıktan sonra başvuruda bulunduğunuz kredi tutarı hesabınıza yatırılacak olup size ulaştırılan kart N Kolay kart olarak isimlendirilmektedir. Bu kart ile paranızı bankamatiklerden çekebileceğiniz gibi Aktif Bank PTT şubeleri üzerinden de kredinizi nakit olarak çekmenize izin vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu İçin Evrak Gerekli midir?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.