Kredi Notu Sorgulama 

Kredi onayı alınması konusunda en çok dikkat edilmesi gereken veriler arasında yer alan kredi notu ortalaması aynı zamanda kişinin kullanabileceği maksimum kredi tutarının belirlenmesi açısından da önemlidir. Yapılacak basit bir kredi notu öğrenme sorgulamasından sonra kişinin kredi notunu öğrenmesi mümkündür.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama 

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin bunun karşılığında belirli bir ücret ödemeleri gerekir. Tercih edilen kredi notu hesaplama yöntemine bağlı olarak ise ödenecek olan bu tutar değişkenlik gösterir. Ücretsiz kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin ise sorgulama işlemini mutlaka Findeks internet sitesi üzerinden gerçekleştirmesi gerekir.

Findeks Kredi Notu Öğrenme 

Findeks internet sitesi üzerinden kredi notunu öğrenmek hem çok daha kolay hem de çok daha az maliyetlidir. Üstelik ilk kez kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere Findeks ücretsiz kredi notu sorgulama hizmeti de sağlamaktadır. Findeks kredi notu ortalamasını öğrenmek isteyen kişilerin ücretsiz olarak sisteme üye olmaları gerekmektedir.

Bunun için Findeks internet sitesi üzerinde yer alan üye ol linkini tıkladıktan sonra açılan pencerede sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz yeterli olacaktır. Findeks üyeliği için gereken tek şart ise bankalarda kayıtlı olan bir cep telefonu numaranızın bulunmasıdır. Bu numaraya üyelik işlemini tamamlamak için SMS kodu gönderilecek olup bu kodun doğru girilmesi durumunda üyeliğiniz tamamlanacak ve ilk yapacağınız kredi notu sorgulaması ücretsiz olarak gerçekleştirecektir.