Kredi Notu Sorgulama Turkcell

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere kredi notu sorgulaması hizmeti sunan güvenilir kaynaklar arasında yer alan Turkcell kredi notu sorgulamasını hem tek bir kısa mesaj göndererek yapabilmelerine olanak sağlamakta hem de düşük bir bedel ile bu bilgiye ulaşabilmelerini sağlayabilmektedir.

SMS ile kredi notu öğrenme isteğine sahip olan müşterilerinin taleplerini başarılı bir şekilde karşılayan Turkcell tek bir kısa mesaj karşılığında en doğru kredi notu ortamalarına ulaşmalarına izin vermektedir. Bunun için tek yapmanız gereken Turkcell hat takılı olan cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 11 haneden oluşan kimlik numaranızı yazmak ve ardından bir boşluk bırakarak 4 haneli olacak şekilde doğum yılınızı da ekleyerek oluşturduğunuz bu kısa mesajı 1122 numarasına kısa mesaj ile göndermektedir.

Turkcell kısa mesaj öğrenme ücreti olarak hattınıza 9 lira olacak şekilde kredi sorgulama ücreti yansıtacak olup kredi notu sonucunuz da yine dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderilecektir. Kredi notunu belirleyen önemli etkenlerden biri de kişinin sahip olduğu kredi kartı ya da kredi kartları ve kullandığı kredi ya da kredilerin düzenli olarak ödenip ödenmediği ve mal varlığı ile aylık gelir tutarıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   KKB Kredi Notu Kaç Olmalı?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.