Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama Ekranı

Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama Ekranı

Kredi notumu öğrenmek istiyorum veya kredi notumu sorgulamak istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri yöntemlerden biride kredi notu sorgulama ekranı üzerinden bu işlemi gerçekleştirmektir. Findeks internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz bu ekran üzerinden not sorgulamanızı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda risk raporu verilerinizi de almanız mümkündür.

Findeks Kredi Notu Öğrenme 

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere Findeks internet sitesi üzerinden bu işlemi kısa sürede yapmalarına olanak sağlanmaktadır. Kredi notu sorgulaması için Findeks internet sitesini kullanmak isteyen kişilerin birkaç dakikalarını ayırarak Findeks üyeliği işlemlerini tamamlamaları yeterli olacaktır. Findekse üye olmak ücretsiz olup bunun ardından yapılacak olan ilk kredi notu sorgulaması için ücretsiz kredi notu öğrenme imkanı sunulmaktadır.

Kredi Notu Sorgulama Ekranı

Kredi Notu Sorgulama Ekranı

Kredi Notunu Nasıl Öğrenebiliriz?

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri bir diğer farklı yöntem SMS kredi notu sorgulamasıdır. Kredi notunu sorgulamak için kısa mesaj göndermek isteyen kişilerin Turkcell ve Vodafone hatta sahip olan cep telefonlarından kimlik numarasını yazıp bir boşluk bırakıp doğum yıllarını yazarak 1122 numarasına göndermeleri yeterlidir. Kredi notu sorgulama SMS işleminin ücreti olarak 9 lira talep edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ