Kredi Notu Nasıl Bedava Öğrenilir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi notunu öğrenmek için farklı pek çok yöntem bulunmaktadır. Günümüzde bankalar kredi onayı için artık kredi notu ortalaması üzerinden karar vermekte olup bu nedenle kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka önce kredi notu sorgulaması yapmaları gerekir. Kredi notu sorgulama hizmetini yapmak isteyen kişiler için hizmet veren pek çok site bulunmakla beraber Findeks kredi notu ve mobil kredi notu hesaplama yöntemleri en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

İlk kez kredi notunu öğrenmek isteyen kişiler için Findeks kredi notu sorgulama hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak kredi notu sürekli olarak güncelleneceği için bu notun kredi kullanılmadan kısa süre önce sorgulanması gerekir. İkinci yapacağınız uygulama için ise her sorgulama başına 7 lira ödemeniz gerekir. Ücretsiz kredi notunu öğrenmek için ise kullanabileceğiniz en kolay yöntem Vodafone satış noktasına uğramaktır.

Vodafone akıllı telefon kampanyaları kapsamında satışa sunulan cihazlardan satın almak isteyen kişilerin onay alabilmeleri için kredi notu sorgulaması yapılması gerekir. Bu sorgulamanın ardından kredi notunuz yüksek çıkarsa akıllı cihaz almanıza izin verilir. Ancak düşük kredi notu ortalamasına sahip olan kişilere cihaz verilmez. Bu sorgulama işleminde ekrana bakarak kredi notunuzu görmeniz mümkündür. Daha sonra müşteri temsilcisine başka cihazları da inceleyerek sonra karar vereceğinizi söyleyerek kredi notunuzu bedavaya öğrenmiş olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Notunuzu Öğrenin

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.