Kredi Kartıyla Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Borsa Ne İşe Yarar?

Günümüzde artık nerede ise ödeme işlemlerinde paradan daha fazla kullanılmaya başlanan kredi kartı fatura ödemelerinde de artık yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kredi kartıyla fatura ödeme işlemlerinde kullanılacak farklı pek çok yöntem bulunmakla beraber bunlar arasında en kolayı otomatik ödeme talimatı verilmesidir.

Kredi kartından otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda banka her ay faturanın son ödeme tarihi geldiği gün kredi kartı limiti müsait olursa faturanın tahsilatını yerine getirmekte ve hesabınıza borç kaydetmektedir. Bu sayede hem fatura ödemelerinizi 45 gün ötelemenize olanak sağlanmakta hem de fatura son ödeme tarihi takibi gibi büyük bir eziyetten kurtulmanıza olanak sağlanır.

Günümüzde bankalar kredi kartı otomatik ödeme talimatı kampanyaları düzenlemekte ve kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermek isteyen müşterilerini teşvik etmek üzere hediye para puan uygulamaları yapmaktadır. Kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinizi buna ek olarak fatura ödeme merkezleri bünyesinde sunulan kredi kartı POS cihazları ile de gerçekleştirmenize olanak sağlanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Borcunu Kapatmak İçin Kredi Nasıl Çekilir?

13 YORUMLAR

  1. kredı kartı ıle odeme yapınca nası 45 gün oluyor pardon ? o fatura son ödeme tarihi ile senın kredı kartı ekstre tarıhının ne olduguyla dogru orantılı bırseydır 10 gun sonrada odeyebılırsın. 45 gunu oradan sılelım. ayrıca ılk ay 45 veya 30 gun neyse ılk ay o kadar gec odersın ondan sonrakı her ay yıne her ay fatura odemeye devam edersın gene ayda bır odersın yanı rutıne doner gene oda sacma olmus

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.