Kredi Kartım Nerede?

Kredi Kartı Asgari Tutar Hesaplama
Kredi Kartı Asgari Tutar Hesaplama

Kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin kredi kartı onay süreci oldukça kısadır. Özellikle de internetten kredi kartı başvuru formunu dolduran ya da SMS kredi kartı başvurusu işleminde bulunan kişilerin kredi başvuru sonucu sadece dakikalar içerisinde taraflarına yine kısa mesaj olarak gönderilmektedir.

Kredi Kartı Başvuru Sonucu 

Kredi kartı başvurusunun sonucu internet ve cep telefonu üzerinden yapıldığı takdirde sadece dakikalar içerisinde aynı cep telefonuna mesaj olarak gönderilmektedir.

Gönderilen mesajın olumlu olması durumunda size verilen kredi kartı ön onayı sayesinde kredi kartı işlemleriniz başlatılır. Şubeden yapılan başvurularda ise başvurunuz esnasında tercih ettiğiniz yönteme bağlı olarak ya kredi kartınız başvuru yaptığınız şubeye ya da adresinize teslim edilir.

Kredi Kartım Nerede?

Bankalar müşterilerinin kredi kartlarını anlaşmalı kurye şirketleri ile teslim etmekte olup bu şirketlerin internet siteleri üzerinden kargo takip numarası ile gönderinizin anlık olarak nerede olduğunu öğrenme imkanınız bulunur.

Takip numarası olmayan kişilerin kredi kartı sahibi olan bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kimlik numaraları ile bilgi edinmeleri mümkündür. Bu numarayı edinmeniz durumundan kurye firmasının internet sitesi üzerinden gerekli takip işlemlerinizi yapmanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Kartı Borcunu Ödemezsem Ne Olur 2017 - 2018

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.