Kredi kartı ürünleri en çok tercih edilen bankalardan biri olan Garanti Bankası müşterilerine alışverişlerde sağladığı kolaylıklar kadar kredi kartı borcu ödemesi için de kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi kartı borcumu ödeyemiyorum diyen kişiler için banka kredi kartı yapılandırma hizmetini sunmaktadır.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 

Kredi kartı borcuna yapılandırma kanununda yapılan değişik ile beraber artık borcu olan kişilere 72 ay yapılandırma seçeneği sunulmaktadır. Yani Garanti Bankası kredi kartı borcu bulunan kişilerin dilerlerse bu borçlarını 72 aya kadar vadelendirerek çok daha düşük aylık taksitler dahilinde ödemelerine olanak sağlanmaktadır.

Garanti Kredi Kartı Borcu 

Garanti Bankasından kredi kartı kullan kişilerin kredi kartı borcu öğrenme işlemlerini farklı pek çok kanal üzerinden gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır. Kredi kartı borcu sorgulama işlemini Garanti Bankası şubeleri ve ATM’leri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de yapmanız mümkündür.

Yine Findeks risk raporu edinerek te borç sorgulama yapmanıza olanak sağlanır. Bu raporda bankalara olan tüm borçlarınız detaylı olarak görülürken aynı zamanda toplam borç tutarınız ve kredi notu ortalamanızı da öğrenmeniz sağlanmış olur.