Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi kartı kullanan kişilerin harcamalarında bütçe yapmadan plansız davranmaları durumunda kredi kartı borcu ile karşı karşıya kalmaları kaçınılmazdır.

Kredi kartı borcu yapılandırma oluşan bu borcun daha da büyümeden aşılmasını sağlamak amacı ile kullandırılan bir bankacılık hizmeti olup her bankanın sunduğu yapılandırma hizmeti farklıdır.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Garanti 

Garanti Bankası kredi kartı borcu yapılandırma hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin kredi kartı borcu son ödeme tarihi için gecikmeye düşmeleri gerekmektedir.

Bu gecikmenin ardından Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası, Garanti Bankası internet şubesi, Garanti Bankası ATM’leri ve Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi kartı borcu yapılandırma hizmeti sunulmaktadır. 72 ay yapılandırma hizmeti sunan banka uygun kredi faiz oranları ile kredi kartında yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Yapı Kredi 

Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartı ürünlerine sahip olan Yapı Kredi bu yoğun kullanım oranına bağlı olarak borcunu ödemeyen müşteri sayısında da oldukça yüksek bir ürüne sahiptir. Yapı Kredi kredi kartı borcu yapılandırma başvurusunda bulunan müşterilerine zorlanmadan ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.