Kredi kartı başvurularını artık yalnızca şubeden yapmak zorunda değilsiniz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bankacılık sistemini hızlandıran bankalar tüketicilere, kredi kartı başvurularını dijital kanallardan yapabilme olanağı sunuyor. Evinizde bir bilgisayar varsa, kredi kartı başvurunuzu bankanın internet sayfasından yapabilirsiniz. Buraya kadar anlattıklarımı hepimiz biliyoruz. Peki, internetten kredi kartı başvurusu yaptınız ancak bankadan size henüz olumlu ya da olumsuz bir dönüş olmadı. Bu durumda ne yapacaksınız? Kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızda, bazı bankaların kredi kartı başvurularının sonucunu nasıl öğrenebileceğinizi öğrenebilirsiniz…

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İş Bankası’na kredi kartı başvurusunda bulunduysanız, başvurunuzun sonucunu öğrenmek ve takibini yapmak için bankanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra, başvurular sayfasından “başvurunuzu takip edin” kısmına girerek başvurunuzun durumunu ve sonucunu öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bonus kart ve diğer Garanti Bankası kredi kartı başvurularınızın durumunu öğrenmek için bankanın sitesine giriş yaptıktan sonra bireysel-kartlar-kredi kartı başvuru takibi bölümünden, başvuru sırasında size verilen form numarası, telefon numaranız, başvurduğunuz ürün ve doğum tarihinizi yazarak kredi kartı başvuru sonucu öğrenebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank’tan yaptığınız kredi kartı başvurusunun sonucunu bankanın sitesine girdikten sonra bankacılık-başvuru merkezi adımlarını takip ettikten sonra “kart başvuru durumu” sayfasına gelerek buradan gerekli alanları doldurduktan sonra kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek sadece 1 dakikanızı alacak.