Bankaların birbirleri ile kıyasıya bir rekabete girdikleri Ramazan kredileri kampanyaları için sayılı günler kaldı. Bazı bankalar bayram kredisi kampanyaları için Ramazan ayının sonunu beklemeye karar verirken bazı bankalar ise Ramazan ayı ile beraber kampanyalarını müşterilerinin kullanımlarına açacaklar. Ramazan kredisi kullandıran bankalar müşterilerine hem çok daha düşük faizlerle kredi kullanma fırsatı verecek hem de dosya masrafsız kredi seçenekleri sunacak.

Garanti Bankası Ramazan Kredisi Kampanyası 2016

Türkiye’nin en çok kullandıran bankalarından biri olan Garanti Bankası bayram kredisi kampanyası için geri sayıma başladı. Gerek yaklaşan bayram için hazırlık yapmaya başlayan müşterilerine nakit desteği vermek isteyen gerekse de bayram tatilleri için finansman desteği sağlayan banka bayram kredisi en çok merak edilen bankalar arasında yer alıyor.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Her sene mutlaka bayrama özel kredi kampanyası düzenleyerek bayram kredilerini geleneksel hale getiren İş Bankası Ramazan kredisi ile yoğun talep toplayacak bankalar arasında bulunuyor.

Akbank Bayram Kredisi 2016

Son dönemde Türkiye’nin en yakışıklı jönleri arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı reklam çalışmaları ile adından söz ettiren Akbank ihtiyaç kredisi paketleri için Ramazan ayına özel son derece renkli çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor. Kredi faiz oranları kadar şimdi al 3 ay sonra öde gibi ödeme vadesini açan seçenekler sunan banka her geçen gün artan müşteri taleplerini Ramazan ayı kredileri ile bir adım ileriye taşımaya kararlı görünüyor.