Bankalar için en büyük sorun batık kredi olarak ta bilinen kullanılan kredinin geri dönmemesidir. Bu nedenle her banka kredi onayı verirken başvuruyu detaylı bir şekilde incelemekte ve yeterliliğini kanıtlamayan kişilere kredi reddi kararı vermektedir. Borcumu ödeyemiyorum diyen kişilere ise banka kredi borcu yapılandırma hizmeti aracılığı ile kolaylık sağlamaktadır.

72 Ay Yapılandırma Bankalar 

Bankalara borcumu ödeyemiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri yöntemlerden biri de kredi borcu yapılandırması için başvuruda bulunmaktır. Yeni çıkarılan yasa ile beraber bankalar artık 72 ay kredi yapılandırma hizmeti sunmakta olup bu sayede borcunu ödemekte zorlanan kişilerie büyük kolaylık sağlanmaktadır. Kredi borcu olanların ve borcumu ödeyemiyorum diyen kişilerin tek yapmaları gereken bankalarını ziyaret ederek kredi yapılandırma başvurusu için ziyarette bulunmaktır.

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum 

Kredi borcunu ödeyemeyen kişilerin kullanabilecekleri en etkili yöntem kesinlikle yapılandırma başvurusunda bulunmaktır. Bu sayede toplam kredi borcunu 72 aya kadar yapılandırma imkanı tanınarak kolay ödeme fırsatı sağlar. Borç yüksek olsa dahi uzun vade seçenekleri sunulduğu için borcun ödenmesi kolaylaştırılmış olur.

Banka Yapılandırma Yapmıyor

Kredi yapılandırma başvurusunda bulunan kişilerin büyük bir bölümü bankadan red kararı ile geri dönmektedir. Bunun en önemli nedeni kişinin borcunda henüz gecikmeye düşmemesidir. Ancak geciken borç için yeniden yapılandırma hizmeti sunmaktadır.