Kredi onayı alamayan kişilere sunulan farklı para bulma yöntemleri her geçen gün çeşitlenmeyi sürdürüyor. Özellikle de son dönemde internetten yayımlanan “kredi bulamayanlara müjde” ilanları büyük ilgi görürken kredi kullanamayana kredi sloganı adeta talep patlaması yaşıyor.

Kredi Alamayanlara 

Düşük kredi notu ortalaması olan kişilere bankalar kredi onayı verme konusunda isteksiz davranırken kredi kullanma limiti dolan ya da kara listede olmak gibi nedenlere bağlı olarak kredi kullanamayan kişilere bankalar yerine faizle para verenler hizmet vermektedir.

Ancak özellikle de tefeciden para almak gibi kanun dışı yollara başvuruda bulunmadan önce bankalar ile son bir kez daha irtibata geçmeniz ve kredi kullanmak için şartları zorlamanız önerilir. Tefeciden borç almak kullanmanız gereken en son çare olarak bile görülmemelidir.

Kredi Çıkartılır 

Bu konuda en güvenilir hizmeti sunan yöntemlerden biride kredi çıkartma hizmeti veren aracı kurumlardır.

Bu kurumlar kredi notu ortalamanızı son derece kısa sürede büyük bir hızla yükseltmeyi başarmakta bunun yanı sıra kredi reddi nedenleri arasında sizi etkileyen ne varsa bunu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede çıkmayan kredi çıkartılarak kişinin kolay kredi onayı alması sağlanır. Ancak bu şirketler kullandığınız kredi üzerinden değişen oranlarda komisyon kesintisi yapmaktadır.