Kosgeb Hibe Kredisi ile sizlerde kısa sürede işletmenizi kurabilirsiniz. Kosgeb hibe kredisi  almak için elbette belli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu yüzden KOSGEB hibe  almak oldukça önemli öyle ki işletmeler ve kobiler kolaylıkla alabilir. Bu krediyi yeni işletme kurmuş veya işletmesini geliştirmek isteyenlere teşvik için veriliyor öyle ki bu sayede Kosgeb  işletmelerinizi büyütüyor. Kosgeb kredi şartları sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz 30.000tl kadar hibe kredi   alabilir ve 70.000TL kadar  kredi alabilirsiniz.

Kosgeb Hibe Kredisini Kimler Alabilir ?

Bu aldığınız hibe krediyi sadece firmanız için kullanabilirsiniz yani krediyi alıp yemeniz mümkün değildir yapmanız gereken  firmanızı geliştirmek olmalıdır ilgililer size bunun hesabını soracaktır. Baktığımız zaman Kosgeb sizlere belli kriterler sunuyor bunları yerine getirip kursu başarı ile tamamlarsanız  sizlerde işletmenizi büyütebilirsiniz.

KOSGEB için iyi bir proje bulmanız gerekiyor özellikle birçok danışmanlık firması sizlere büyük projeler için yardım edeceğini vaat eder ama Kosgeb hibe kredisi için hiç kimseye ve aracı kuruma ihtiyacınız yok kendiniz hibe alabilirsiniz.

Kosgeb Hibe Kredi Şartlar Nelerdir ?

Kosgeb üzerinden hibe kredi alabilmek için bazı şartları karşılamanız gereklidir.İşte kosgeb üzerinden hibe kredi kullanabilmek için gerekli şartlar

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Tc vatandaşı olmak
  • 3 haftalık kosgeb eğitimini almış olmak
  • Kosgeb’e proje olarak sunabileceginiz bir projenizin olması

yukardaki şartları tam olarak karşılıyorsanız sizlerde kosgeb üzerinden rahatlıkla hibe kredi alabilir ve hayalinizdeki projenizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.