Konut satın almak isteyen ancak bankaların uyguladığı yüksek konut kredisi faiz oranları altında ezilmek istemeyen kişilere Emlak Konut GYO kaçırılmayacak bir kampanya fırsatı sunuyor. Emlak Konut TÜFE’li satış kampanyası kapsamında sadece yüzde 20 peşinat ödenmesi yeterli olurken kalan tutar için ise 120 ay vadeli konut kredisinin sadece yüzde 0.70 faiz oranı ile kullanılmasına izin veriliyor.

Emlak Konut Kampanya 

31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Emlak Konut GYO anlaşmalı olduğu yüklenici firmaların satışa sunduğu konutları satın almak için başvuruda bulunmaları yeterli oluyor.

Hali hazırda devam eden 30 projede üretilen toplam 15 bin konut için başvuruda bulunma imkanınız bulunurken Emlak Konut Ankara projeleri de kampanyaya dahil ediliyor. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere proje sınırlaması da uygulanmıyor ve dilediğiniz projeden yararlanma imkanı sunuluyor.

Emlak Konut projeleri hakkında bilgi almak isteyen kişilerin resmi internet sitesi üzerinden bilgi almanız ve projelerin detayları hakkında bilgi edinmeniz mümkün oluyor. Son dönemde yaşanan darbe girişimine bir tepki olarak hayata geçirilen kampanyanın ana amacı ise konut satışlarının hareketlenmesini sağlayarak ekonomiye destek sağlanması.