Mortgage, eğitim, motosiklet ve araç kredi imkanları sunan Koç Finans, özellikle yeni bir araba almak isteyenlere birçok avantaj sunuyor. Hızlı kredi imkanı ile dakikalar içinde kredinizi alabileceğiniz KoçFinans, 1995 yılında kurulduktan sonra hızla büyüyerek bugün bulunduğu yere geldi. Alanında uzman kadrosu ile kredi ve finans desteği hizmeti veren firma; sıfır, ikinci el, ağır vasıta ve traktör almak isteyen müşterilerine Koç Finans araç kredisi imkanı sunuyor. Firmanın anlaşmalı olduğu yetkili satıcılardan yapacağınız taşıt alışverişleri için, bankaya gitmenize gerek kalmadan, dakikalar içinde başvurunuzu yapıp, kredinizi alabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika içinde değerlendirilen başvurunuz, sonrasında firmanın anlaşmalı olduğu yetkili satıcıya bildirilir ve olumlu sonuçlanan başvurular, kısa bir süre içinde işleme alınıp, araba satışınız da gerçekleştirilir.48 aya kadar vade seçeneği ile taşıt kredisi kullandıran Koç Finans, değeri 50.000 TL’ye kadar olan araçlarda en az %30 peşinat şartı ve değeri 50.000 TL’den fazla olan araçlar için, aracın 50.000 TL’ye kadar olan kısmına %30, aşan kısmının %50’si oranında peşinat şartı koşmaktadır.

Koç Finans’tan taşıt kredisini,Türkiye’de satışa sunulan tüm marka araçlar için kullanabilirsiniz. Fiat, Ford, Honda, Kia, Citroen, Peugeot, Nissan, Hyundai, Volvo ve daha birçok marka için Koç Finans araç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu sırasında sizden istenen belgeler şu şekildedir;Nüfus kağıdı,Adınıza kayıtlı telekomünikasyon, elektrik, doğalgaz, su faturasının son 3 aylık faturası ya da ikametgah belgeniz.Koç Finans Taşıt kredisi  kullanmak isteyen tüketiciler için birçok farklı ödeme seçeneği bulunuyor. Bunlardan biri;

EŞİT ÖDEMELİ TAŞIT KREDİSİ

48 aya varan vade seçeneği ile araç sahibi yapan Koç Finans’ın ödeme seçeneklerinden biri eşit ödemeli kredidir. Her ay aynı taksit tutarı ödenmektedir.

ARA ÖDEMELİ TAŞIT KREDİSİ

Bu da, belli dönem aralıkları ile, toplam kredi miktarının bir bölümünün ödenmesi ile kredi tutarının düşürüldüğü ödeme türüdür.

BALON ÖDEMELİ TAŞIT KREDİSİ

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz balon ödeme, kredi tutarının belli bir kısmının taksitler halinde ödenmesi, belli bir kısmının da, son ay ödemesi olarak bölünmesidir. Bu ödeme seçeneği, Koç Finans’ın anlaşmalı olduğu firmalar için geçerlidir.

ARTAN ÖDEMELİ TAŞIT KREDİSİ

Düşük taksitlerle başlayan kredi ödemesinin, belli periyotlarla arttırılarak yapıldığı ödeme türüdür.

Koç Finans’tan araç kredisi kullanırken, size en uygun ödeme seçeneği ile çok daha, kredi ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tüketicilerin büyük bir çoğunluğu son yıllarda balon ödemeleri sıkça tercih ediyor. Son taksit tutarı 10.000 TL gibi bir rakam olunca, özellikle uygun fiyatlı araçlarda, son aya kadar eşit bölünün ödemeler de otomatik olarak daha düşük oluyor. Siz de yeni bir araba sahibi olmak, ya da eskiyen arabanızı yenilemek için, uygun vade ve ödeme seçenekleri ile Koç Finans taşıt kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.