Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi başvurusu ve hesaplama 2019 yılında da araç sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında gelmektedir. Koç Finans’ın Taşıt Kredisi hizmetlerinden biri olan Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleri ile kredi kullanmak isteyen tüketicilerin hizmetindedir. 8 yaşına kadar 2.el araçlarda kredi imkanı sunulmaktadır.

Koç Finans 1995 yılında tüketicilere doğrudan finansman sağlamak amacı ile kurulmuştur. 6361 sayılı kanun ile Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK) ‘na bağlıdır. Otomotiv sektörü başta olmak üzere beyaz eşya, ev elektroniği, mutfak-mobilya, motosiklet, eğitim ve konut kredilerine yönelik finansman sağlanmaktadır.

Yazımında Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi hakkında merak edilen başvuru şartları, hesaplama, faiz oranları, istenen belgeler, kampanyalar ve vade seçenekleri gibi tüm özellikler incelenecektir.

5 yıl ödemesiz hayvancılık kredisi şartları için tıklayınız.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

Koç Finans 2.El taşıt kredisi başvuru şartları 2019 yılı itibarıyla kolaylıkla yapılabilir. Başvuru online ortamda ya da anlaşmalı satış noktalarında herhangi bir evrak ya da koşul gerektirmeden yapabilir ve kredinizin hızlıca değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Online ortamda başvuru yapmak için Koç Finansa resmi internet sitesine girmek yeterlidir. Online başvuru seçildikten sonra T.C kimlik numarası, cep telefonu, e-posta, çalışma şekli ve gelir bilgisi doğru olarak girilerek başvuru yapılır.

Anlaşmalı satış noktalarına giderek de kolaylıkla başvuru yapılabilir. En yakın anlaşmalı noktayı öğrenmek için Koç Finans internet sitesine girmek yeterlidir.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi İçin İstenen Belgeler

Koç Finans 2.El taşıt kredisi istenen belgeler 2019 yılında da önceki yıllarla aynı şartları içermektedir. 2.El Taşıt Kredisi için istenen belgeler bireysel müşteriler, serbest meslek sahibi müşteriler ve tüzel kişiler için değişiklik göstermektedir.

Bireysel müşteriler için kimlik fotokopisi ve ikametgah belgesi istenmektedir.

Serbest meslek sahibi müşteriler için kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, vergi levhası, ticari amaç için kullanılacaksa güncel oda kaydı ve araç ticari bir alımsa kaydedildiğine dair mali müşavir onaylı kayıt belgesi istenmektedir.

Tüzel kişiler için kimlik fotokopisi, ortaklık ve sermaye yapısını gösteren belgeler, noter onaylı imza sirküleri ve araç alındıktan sonra mali müşavir onaylı kayıt belgesi istenmektedir.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi Hesaplama

Koç Finans 2.El taşıt kredisi hesaplama 2019 yılında değişen faiz oranları nedeniyle tüketiciler tarafından merak edilmektedir. Koç Finans 2.el taşıt kredisi kapsamında hesaplama araçları internetteki çeşitli sitelerde bulunmaktadır fakat en doğru ve güncel bilgiyi Koç Finans resmi internet sitesinin 2.El Taşıt Kredisi sayfasında bulabilirsiniz.

Sayfaya girildiğinde taksit tutarı hesaplama sekmesinden işlem yapılabilir. Örneğin 2.el binek araç için 80.000 TL kredi çekmek istiyorsanız sitenin yaptığı hesaplamalara göre 48 ay vade seçeneğinde % 1.99 aylık faiz oranı ile aylık 2.818 TL taksit ödersiniz.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi faiz oranları 2019 yılında değişiklik göstermektedir. Merkez Bankası’nın 325 baz puan indirime gitmesiyle tüm sektörlerde olduğu gibi 2.el Taşıt Kredisi faizlerinde de düşüş yaşanmıştır.

Sene başında %2.42- %2.45 aralığında seyrederken faiz indirimine gidilmesiyle şu anda Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi güncel aylık faiz oranı % 1.99 olarak belirlenmiştir.

% 1.99 faiz oranı tüm vade seçenekleri ve kredi çeşitleri için güncel olarak sabittir ve değişiklik göstermez.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri

Koç Finans 2.El taşıt kredisi vade seçenekleri 2019 yılında tüketicilerin dikkat ettiği konuların başında gelir. Vade seçeneklerini öğrenmek ve bilgi almak için en doğru adres Koç Finans internet sitesidir.

Koç Finans resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre vade seçenekleri 2.El Binek ve 2.El Ticari araçlar için aynıdır. Belirlenen vade seçenekleri minimum 3 ay maksimum 48 aydır. Koç Finans’ın belirlediği 2.El Taşıt Kredisi üst limiti 500.000 TL’dir. Daha yüksek tutarlar da kredi çekmek için Koç Finans şubelerine giderek bireysel olarak görüşülmesi gerekmektedir.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi Kampanyaları

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi kampanyaları 2019 yılında kredi kullanmak isteyenlere oldukça avantajlı teklifler sunmaktadır. Koç Finans internet sitesinde bulunan kampanyalar kısmında 2.El Taşıt Kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için belirtilen kampanyalar;

  • com üzerinden Koç Finans 2.El Kredi Taşıt Kredisi
  • El aracınız oto.net’ten, krediniz Koç Finans’tan kampanyalarını bulabilirsiniz.

2.El araç satın alma sitelerinde fiyat araştırması yapıp Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi sayfasında kredi sorgulaması yapılması faydalı olabilir. Bunun nedeni değişen faiz oranları nedeniyle kolaylıkla ödenebilir kredilerden yararlanma fırsatı olmasıdır.

0 ve 8 yaş arası tüm 2.El araç satın alımları için kampanya dahilindeki siteler ziyaret edilmelidir. İnceleme yapıldıktan sonra Koç Finans’ın sahibinden.com ve oto.net için özel uyguladığı kampanyalara bakılarak size en uygun vadeyi seçebilir ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

TOKİ’den taksitlerle ev alma yolları yazımıza buradan bakabilirsiniz.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi Ödeme Noktaları

Koç Finans 2.El taşıt kredisi ödeme noktaları kredi sahipleri tarafından merak edilmektedir. Bunun nedeni Koç Finans’ın bir banka değil finans kuruluşu olmasıdır. Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi ödeme seçenekleri; otomatik ödeme talimatı, şube/gişe, ATM, internet bankacılığı ve mobil ödeme ile yapılabilir.

Halkbank ve PTT haricindeki tüm bankalardan otomatik ödeme yapabilirsiniz.

Sitede anlaşmalı olarak gösteren tüm bankaların şube ve gişelerinden kredi taksit ödemelerini yapabilirsiniz.

Koç Finans 2.El Taşıt Kredisi ödemelerini sadece TEB ve İş Bankası ATM’lerinden yapabilirsiniz.

PTT dışındaki tüm bankalardan internet bankacığı üzerinden taksit ödemesi yapabilirsiniz.

Mobil ödeme hizmeti veren bankalar; Yapı Kredi, Garanti, ING Bank, İş Bankası ve Ziraat Bankası olarak sitede belirtilmiştir.