Küçük ve orta ölçekli işletmelere, ticari faaliyetleri sırasında destek sağlayan Kobi destek kredisi, finanslara erişimi kolaylaştırıyor. Birçok bankada masrafsız kredi imkanı ile sunulan destek kredisinde aylık faiz oranları oldukça düşük oranlardan başlıyor.

84 aya varan vade seçeneği ile işletmeniz için yapacağınız her türlü harcamada kullanabileceğiniz Kobi destek kredisi, finansman ihtiyaçlarınız için kolay çözümler sunuyor.

Özel ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları sunan bu kredi, acil nakit ihtiyacı bulunan işletme sahipleri ya da yeni bir iş yeri kurmak isteyen tüketicilere nakit imkanı sağlıyor. İlk 3 ay ödemesiz, 120 aya varan vade imkanı ile Kobi’lere kredi veren Denizbank, işlerini büyütmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Sonbahar mevsimi ile başlayan yeni çalışma sezonunda yeni bir iş kurmak, işinizi büyütmek ve işiniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için Kobi destek kredisi kullanabilirsiniz. Örneğin 100.000 TL’lik ihtiyacınız için Garanti Bankası ve Denizbank’tan destek kredisi kullanabilirsiniz.

 • Garanti Bankası: Kobi kredisinde aylık faiz oranı %1,25; 36 ay vade seçeneğinde aylık ödemeler 3503 TL, dosya masrafı 250 TL.
 • Denizbank: Kobi kredisinde aylık faiz oranı %1,39; 36 ay vade seçeneğinde aylık ödemeler 3590 TL, dosya masrafı 0 TL.Küçük ve orta ölçekli işletmelere masrafsız kredi imkanı sunan Denizbank, uygun ödeme ve ertelemeli ödeme seçenekleri ile esnaf ve Kobi’lere büyük kolaylık sağlıyor.
 • Vakıfbank: Birçok avantaj ile esnafa kredi imkanı sunan banka, 1 yıl içerisinde 4 aya kadar ertelemeli, aylık eşit taksitli ya da 3 aylık eşit taksitli gibi farklı ve değişken ödeme seçenekleri ile iş yeri sahiplerine yardımcı oluyor. 60 aya varan vade seçeneği ile Kobi destek kredisi veren Vakıfbank, bu kredi türünde herhangi bir masraf almıyor.

Peki, bu kredi kimlere verilir? Kimler destek kredisinden faydalanabilir? Küçük ve orta ölçekli bir işletmeye sahip olan tüm iş yeri sahipleri ve esnaflar bu kredi imkanından yararlanabilir. Başvuru sırasında şahıs firmalarından ve tüzel kişilerden istenen belge ve evraklar şu şekilde;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Son 2 yıla ait vergi levhası
 • Tapu fotokopileri
 • Mal varlığı dökümü
 • İmza beyannamesi
 • Son 2 yıla ait hesap defteri
 • Son 2 yıla ait gelir tablosu veya bilanço
 • Oda kayıt belgesi( varsa)

Turizm, kırtasiye, mobilya, dekorasyon, eczane, taşımacılık ve servis, otomativ yan sanayi ve daha birçok sektördeki iş yerlerine Kobi Destek kredisi veren Denizbank, uygun faiz oranları ve 84 aya varan uygun ödeme seçenekleri ile siz de ihtiyaçlarınızı ve fikirlerinizi ertelemeyin.

Bir fikriniz var ya da kendi işinizin sahibi olmak istiyorsunuz ancak nakit konusunda kendinize güvenemiyorsunuz. Normal ihtiyaç kredilerine oranla çok daha avantajlı olan Kobi Destek kredisi, birçok banka tarafından çok daha uygun seçenekler ile sunuluyor.