Kiralık ATM yerim var, Kiralık ATM yeri arayanlar var mı ?

Kiralık ATM yerim var, Kiralık ATM yeri arayanlar var mı ?

Gelişen teknoloji ve sosyal devlet ilkesi anlayışı içinde toplumumuz, bankacılık işlemlerinin büyük ekonomilere sahip ülkelerdeki gibi yaygın, güvenilir ve hızlı olması beklentisindedir. ATM kullanımı yasal güncellemelere göre düzenlenerek, ekonomik sisteminin vazgeçilmez unsuru olarak bankalar tarafından tüm müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

İlk zamanlara göre ATM cihazlarından yapılabilen işlemlerin bugün ciddi biçimde artmış olması, bankalardaki ferahlığı sağlayıp, müşterilerin bankacılık işlemlerinin neredeyse tümünü yapmayı sağlamaktadır. İnsanlar, banka şubesi aramak yerine ATM aramakta, sıra beklemeden likidite işlemleri dâhil her ihtiyacını ATM’lerden kolayca yapabilmektedir. Bankalarda bu gelişimler ile müşterilerine daha güvenilir ve hızlı hizmet vermek için var olan ATM’lerinin sayılarını arttırma yoluna gitmeye başlamıştır.

Bu sayede şube binaları ve personel masraflarını da azaltarak, kâra geçmiş, yatırımlarını teknolojiye yapar hale gelmişlerdir. Her köşede, caddede ve başka hizmet alanlarında faaliyet gösteren firmalara ait dükkân ve mağazalarda, ATM cihazlarına sıkça rastlamamızın sebebi budur. Bu durum daha öncede bahsedildiği gibi banka müşterilerine kolaylık sağladığı gibi, ATM kurulabilecek kiralık yeri olan küçük dükkânı olanlar ile caddeye bitişik giriş kat ev sahiplerinin de ekstra gelir elde etmelerini sağlar.

ATM’ler sadece büyük mağazalarda yer almaz. Toplumun ihtiyacı olduğu bölgelerde uygun olan küçük esnaf ve ev sahipleri ile site gibi uygun bahçe alanı olan yerlerde de kurulabilmektedir. İhtiyacınız anında aracınız ile ya da yürürken evinize iş yerinize en yakın ATM’ye giderek, tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Merkezi olsun olmasın işlek olan her sokakta kiralık ATM yerim var, biçiminde ilanlar vererek ya da doğrudan bankalar ile iletişime geçebilir ya da kiralık ATM yeri arayan var mı, biçiminde araştırmalar yapanların sizlere ulaşmasını sağlayacak ilanlar verebilirsiniz.

Ekstra gelir ya da kullanmadığınız dükkânınızdaki oldukça küçük bir alanı ATM cihazına kiraya vererek, doğrudan gelir imkânına sahip olabilirsiniz. Kiralık ATM yerim var şeklide ilanları, doğrudan bankaların internet sitelerine verebildiğiniz gibi her türden kiralık alan sitelerine de verebilir, hatta kiralamayı düşündüğünüz alana pano asarak Kiralık ATM yeri arayan kurumlara doğrudan yer gösterimi yapabilirsiniz.

Oldukça az yer kaplayan bu cihazlar, bankaların neredeyse tüm işlemlerini sunduğundan, bankalar bu ATM cihazlarını kuracakları alanlara oldukça yüksek kira bedeli sunabilmektedirler. Yaşam ve kalabalığın uygun olduğu lokasyonlarda bankalar, işlem hacmi miktarı ve müşteri bilgilerini de kullanarak, kiralık ATM yerim var şeklindeki ilanları ciddi biçimde değerlendirir.

Uygun olan alanlar için doğrudan kiraya sunduğunuz alanı incelemek için sizler ile iletişime geçebilir. Kiracınızın bir banka olması belki güvenilirliği arttırır ancak, kiralık ATM yeri arayanların ciddi sözleşmeler ile karşınıza çıkacağını da unutmamak gerekir. Dikkatli biçimde okunup değerlendirilen sözleşmeleri, eğer imkânınız var ise avukat ya da bu gibi sözleşmelerde tecrübeli emlakçılar ile değerlendirerek imzalamak önemlidir.

Atıl duran dükkânınızın bir köşesi, giriş kattaki evinizin oldukça küçük bir tarafı, kiralık ATM yerim var şeklinde ilanınız ile değerlendirilerek, bir banka tarafından uygunluğu incelendikten sonra kiralanması, sizlere önemli ve hatta güvenilir bir gelir sağlayacaktır. Malum, kiralamalarda en fazla rastlanan sıkıntıların başında, ödemelerde gecikme, eksik ödeme, ek süre isteme ve kiralanan alanların kötü biçimde kullanılarak, mal sahibine ekstra masraf çıkartması gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Bankaların ATM için kiralama yaptığı küçücük alan için ödediği ciddi kira bedeli dışında, benzer sıkıntıları da yaşatmadığı bilinir. Evinin bir bölümünü kiralık ATM yeri arayanlar var mı, ya da dükkânlarında kiralık ATM yerim var şeklinde ilanlar ile bir bankaya kiralayanlar, elde ettikleri yüksek gelir dışında ATM cihazlarındaki kameralı güvenlik sistemleri sayesinde, ekstra güvenliğe de sahip olmaktadırlar.

Dükkân sahiplerini ilgilendiren bir başka konu ise ATM cihazlarını kullanmaya gelen banka müşterilerinin kendi etkinlik alanlarından faydalanmaları gösterilebilir. ATM kullanırken mağazanızdaki ürünler banka müşterilerinin dikkatini çekebilir. Tüm bu gelişmeler, işlerinizin artmasına sebep olduğu yani kiralık ATM yeri arayanlar var mı, biçimindeki ilanlarınız ile kira gelirinin yanında güvenlik ve iş hacminizin artmasına sebep olacaktır.

Tüm bu bilgiler, kiralık ATM yerim var, ilanı ile bankaları küçücük bir alanda kiracı olarak kabul edenlerin verdiğini hatırlatır, mutlaka bu bilgileri değerlendirmenizi bekleriz. Dükkân ve mağaza sahiplerinin dışında, site ve ev sahiplerinin de ATM yeri kiralama ile ciddi gelirler elde ettiğini unutmamak gerekir.

Kiralık Atm Yeri Kirası Ne Kadardır ?

Giriş katlarda cadde üzerinde 2+1 evinizin kirası, mevcut piyasa koşullarında belki de ev kiralamadan kazanacağınız miktardan daha fazla olabilmektedir. Özellikle işlekliği ile bölgede bir bankanın bulunmaması sayesinde, kiralık ATM yerim var, şeklinde ilanlar ile ATM alanı olarak evinizdeki ufak bir alanı kiraya verdiğinizde, ciddi gelir elde edebilirsiniz.

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Günümüzde ATM kullanımının yaygınlığını farklı bir gelir kaynağı olarak değerlendirmek isteyenler, kiralık ATM yeri arayan var mı, ilanları ile değerlendirmekte, uzun süreli kira sözleşmeleri ile bankaları kendilerine müşteri olarak kabul etmektedir. Kiralamalarda yaşanan sorunların yaşanmadığı ve alan-fiyat ölçeğinde ciddi gelir elde edilmektedir. Siz ilanlarınızı doğru platformlarda paylaştığınızda bankalar sizler ile iletişime geçebilmektedir.

Atm Yeri Nasıl Kiralanır ?

Akıllara bir banka ile nasıl kira sözleşmesi imzalanır, prosedürler uzun ve kafa karıştırıcıdır, gibi sorunlar olmadan gelir elde edebilirsiniz. Bankalarda bu işler için görevlendirilmiş departmanlar olduğu gibi doğrudan bir şubeye giderek kiralık ATM yerim var, biçiminde beyanda bulunabilir ve bu ilanınızın banka tarafından değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

ATM’ler üzerinden yapılan işlemlerin sayı olarak artması ile beraber ATM kullanan kişilerin sayılarında da büyük bir artış yaşandı. Yaşanan bu artış bankaları da harekete geçirdi ve bankalar ATM sayılarını arttırmak üzere yer aramaya başladı. Özellikle de işlek caddeler üzerinde kiralık ATM arayan bankaların bu arayışları tüketicileri de harekete geçirdi.

Merkezi yerlerde dükkanı olan hatta giriş katta dairesi bulunan kişiler dahi kiralık ATM yerim var diyerek bankalarla irtibata geçerken kiralık ATM yeri arayanlar da bu kişilerle irtibata geçerek ATM kiralamayı tercih etmektedir. Bankaların bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli nedeni ise son derece küçük bir yer kaplayan ATM makinesi için çok yüksek kira bedeli ödemeleri ve bu kiraları her zaman düzenli olarak sorunsuz bir şekilde ödemeleridir.

Kiralık Atm Yeri Bildirme

Sizde sahip olduğunuz merkezi bir yeri bankaya ATM olarak kiralamak istiyorsanız bankaların internet sitelerini ziyaret ederek kiralık ATM yerim var linklerini tıklayarak açılan penceredeki bilgi bölümlerini eksiksiz olarak doldurmanızdır. Lokasyon bilgileri banka tarafından uygun görülürse banka yetkilisi sizinle iletişime geçecek ve ATM yeri kiralama işlemleri başlatılarak gerekli sözleşmeler yapılacaktır. Bankanın kiralık ATM sözleşmeleri mutlaka dikkatle incelenmeli hatta imkanınız bulunuyorsa mutlaka bir avukata danışılarak imza altına alınmalıdır.

Kiralık atm yeriniz varsa ve kiraya vermeyi düşünüyorsanız konu altına yorum olarak yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. islam koç dedi ki:

  ATM KİRALIK YERİM VAR BİLGİ İÇİN MAİLDEN ULAŞIN

 2. Bilal dedi ki:

  3-4 ATM’lik cadde üstü işyeri sahibiyim, ayrıntılar fotoğraflarda…

 3. Enes dedi ki:

  Balıkesir merkez de Atalar caddesinde bulunan kiralık ATM yerim var

 4. BİROL TASLAK dedi ki:

  Dükkanım gelişen bir cadde üzerinde .Hastane ,itfaiye,Sanayi YOLU üzerinde ,sağlı sollu 50 metre mesafeDE Bim ve A101 marketleri Birde yeni açılmış olan büyük 5 katlı Otel mevcut bulunuyor..Yanyana bulunan 3 dükkanımdan bir tanesinde çok müşteri kapasitesi olan bir eczane var. oda kiracım..Değerlendirmeyi düşünürseniz resimlerinide bizzat atarım.SAYGILAR
  ZONGULDAK /DEVREK

 5. Emre dedi ki:

  ATM KİRALIK YERİM VAR

  1. Erkan. Nalbant dedi ki:

   Doğa. Cinar. Mh. Ankara. Cad. Sesinde. Bankaların. Yanında. 480. Mt. 13 50. Cephesi. Olan. Yerim. Var. Atm. Ye. Vermek. İstiyorum

 6. Ali candan dedi ki:

  Kocaeli Golcuk D100 Golcuk belediye binasi karsinda nerkez durakta ATM kurmak icin cok uygun kiralik Dukkanim var ilgiler arasin

 7. ramazan karaca dedi ki:

  aydın efeler girne mah batı gazi bul no 177/b adresinde 2 m cephesi 4 m derinliği olan atm için uygun olan işlek ana cadde üzeri yakınında hiç atm olmayan etrafında esnaflar olan kiralık dükkanım vardır ilgilenenlere duyurulur ramazan karaca 0535 3177766

 8. Yaşar erman dedi ki:

  Cepesi 10 m olan dükanımı atm kiraya vermek istiyorum havaalanıyolu vebankasubesi yok ihtiyac oldugunu düsünüyorum tesekürler

 9. Arif dedi ki:

  Ankara Yenimahalle akguvercin CAD no 7 /a dukkanimin bir bölümünü ATM ye kiraya vermek istiyorum 0532 581 70 77

 10. NEHAR TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. dedi ki:

  Ankara Dışkapı İrfan Baştuğ Cad.Alma Sok. No:1 adresindeki 7/24 açık ve güvenli olan otelimizin girişinin bir kısmını ATM cihazı veya cihazları için kiraya varmek istiyoruz. 0.532.215 06 95

 11. ANKARA ULUS SEMTİ SEVİNÇ İŞ MERKEZİ ALTINDA SOK BAKAN dedi ki:

  ANAKARA DA ULUS semtinde ibrahim sok sevinç iş merkezi girişinde dukanın bir bölümünde bankamatik konulabilir sağlık bakanlğiğn ulus hast ankara halk sağlığı il müd ve başka birimleri var yoğun esnaf var tel 0 530 923 50 63 arayın görüşelim

 12. TAYFUN dedi ki:

  İşlek Cadde, Yol Üstü, Eyüp Pierreloti Tepesinde
  Sahibinden ilan No: 569461019

 13. mehmet dedi ki:

  313/3 sokak no:10 valirahmibey mahallesi buca izmir
  ATM için yerim var ietişime geçin lütfen!
  05376862525

 14. Ali Yıldız dedi ki:

  Yunuseli Atış Yapı centrum projesinde köşe başı dükkan.ım var ATM için kiraya vermek istiyorum.

 15. Gaye Haraççı dedi ki:

  Ankara Mithatpaşa caddesi üstünde cephesi 4.5 metre 70m2 bacalı, 2Wc.li kiralık dükkan. Kirası 7000 TL. Kefil yada depozito almıyoruz. Sadece 3 kira peşin alıyoruz. Dükkan AÇI Lisesi ve Simit Dünyası sırasında, Sakarya girişine ve Kızılay Ziyagökalp dört yola yürüyerek 2dk mesafede. Süper merkezi. Dükkanın önünden her kesimden insan geçmekte.

  Bundan ötesi Kızılay Bulvarıdır. İletişim: 0534 849 97 58

 16. yavuzboğa dedi ki:

  izmir buca menderes cad 129/b de bulunan dükkanımda teb ve işbankası atm leri mevcut yakınına işbank şubesinin açılmasından dolayı işbankası atm si sökülecek yerine atm ye kiracı arıyorum 05322755204

 17. Süleyman göçer dedi ki:

  Gebze Kavakcaddesi anacadde

 18. Süleyman göçer dedi ki:

  Gebze Belediyesine yakın mesafe ana cadde köşe başı öntarafı yantarafı boşluk 0533 681 98 11

 19. Süleyman göçer dedi ki:

  Kocaeli/Gebze’de Kavakcaddesinde atmlere kiralık köşe başı dükkan ana cadde 0533-681-98-11

 20. halit cicek dedi ki:

  adana barajyolu iboosman cd. tek gidiş yol üzerinde en yogun yol üzeri önü durak ATM olarak acil verecegim. 0 5 32 604 20 74

 21. Bayram Özen dedi ki:

  Sayın yetkili merhaba
  Karaburun iskelede 270 m2 arsamız var Atm kurulabilir bölgede hiç Atm yok değerlendirmeye almanızı rica ediyorum

 22. Seyit Algan dedi ki:

  Samsun /imkanım Gazi caddesinde ATMİCİN cadde üstü dukkanim var,Lütfen benimle iletişime geçiniz, Tesekkurler

 23. Seyit Algan dedi ki:

  Samsun 19 Mayıs mahallesi. GAZİ VE ŞEVKATİ MEVKİİNDE PAFTANOF36B22B4B ADA NO7826 PARSEL NO2 ATM İÇİN UYGUN KİRALIK DUKKANİM VAR

 24. Hatice kaba dedi ki:

  Ziraat bankası ATM ihtiyaç olduğu için dükkanına kiraya vermek istiyorum. Bulunduğum cadde de hiç ATM yok yetkililer arasın. ESENYURT SAADETDERE MAHALLESİNDE inşallah bir yetkili görür ve okur.

 25. Selahattin suzer dedi ki:

  Atm için kiralık ümraniye istiklal mahallesi talatpaşa cad 113 kıtalık 5 tane atm alabilirim 05325433800

 26. Selahattin suzer dedi ki:

  Atm yerim var05325433800

 27. mustafa DİNLER dedi ki:

  gaziantep şahinbey bölgesinde 35 metreli yol kesişme noktası trafik ışıları onunde par yeri mevcut atm ıcın kıralık dukkan var..adress ertugrulgazi mah 189027 nolu cadde no 4yörür sitesi A blok dükkan 2 GAZİANTEP ŞAHİNBEY

 28. İhsan BAHADIR dedi ki:

  ANKARA /Demetevler Metro Hastane Durağının Karşısı ATM İçin Kiralık 0542 581 49 74

 29. koray zorlular dedi ki:

  Mersin Silifke caddesinde, Cengiz topel caddesine 30m, istiklal cad. ve Atatürk cad. 100m mesafede dört yol ağzına çok yakın,mobilya mağazamızın bir cephesinde kiralık en az 2-3 ATM lik yerimiz vardır.
  Yakın çevresinde Büyük carrefoursa, Bim market ,A101, şok market, emniyet müdürlüğü ek binası , polis lojmanı, askeri loman, İş bankası, salim yılmaz lisesi, gazipaşa ilköğretim mevcuttur. Bana korayzorlular@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 30. feyyaz dedi ki:

  Kocaeli Derince ilçesi Ertuğrul Gazi bulvarı no:29
  arsamızın bulvar cephesi 15 metre.

 31. ÖZCAN KOÇ dedi ki:

  ÖZCAN KOÇ 56 METREKARE YÉRİM VAR TİCARİ SECENEKLİ MİTHATPAŞA MAH.536 SOK.KAPALI PAZARYERİ GİRİŞİ MENDERES İZMİR TAM KAVŞAKTA MERKEZİ YER GUMULDUR ÖZDERE AHMETBEYLİ OTOBÜS DURAKLARI MEVCUT AYRICA METRO GİDİŞ GELİŞ GÜZERGAHINDA BULUNMAKTADIR.ASIRI DERECEDE TÜM BANKALARIN ATMLERİNE İHTİTAC DUYULMAKTADIR ÖNEMLE BANKALARA DUYURULUR İLETİŞİM 05426879749

 32. Süleyman Topuz dedi ki:

  İstanbul- Pendik Ahmet Yesevi Mah.de Anayol’a ve minibüs yoluna ( iki yola) cephe , PTT ve garanti banka atm ‘lerinin de geldiği cadde üzerindeyim. Bilgilerinize sunarım.

 33. Süleyman Topuz dedi ki:

  İstanbul- Pendik Ahmet Yesevi Mah.de Anayol’a ve minibüs yoluna ( iki yola) cephe , PTT ve garanti banka atm ‘lerinin de geldiği cadde üzerindeyim.Daha evvel de sizleri bu konu hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmiştim. Bilgilerinize sunarım.

 34. İbrahim topcu dedi ki:

  İstanbul Üsküdar Zeynep Kamil mahallesi nuhkuyusu caddesi üzerinde 2 atmlik yerim vardır. İrtibat 5552883167

 35. Ahmet ince dedi ki:

  Kiralık atm yerim var güzelbahçe/izmir şehit Kemal caddesi mail adresinden ulaşabilirsiniz

 36. Birsel Akyıldız dedi ki:

  İstanbul Zeytinburnu yenidoğan mah 42.sk şehit komiser günaydın cad no:121/A 121/B DÜKKANIMIZIN CEPHESİ MERKEZ PTT KARŞISINDA BU YERLERİMİZİ ATM LERE KİRAYA VERMEK İSTİYORUZ İLGİNİZE SUNARIZ.

 37. Ali Ay dedi ki:

  İKİZLER İDDAA BAYİİ .BURSA KESTEL …..avp mah bursa cad no .26 Kestel Bursa

 38. Ali ay dedi ki:

  A.V.P MAH BURSA CAD NO:26/B ADRESINDEKİ DÜKKANIMA ATM KİRALAMAK İSTİYOM /BURSA .KESTEL :TEL:05353987514 İDDAA BAYİİ

 39. Gülfem NEZAFETİ dedi ki:

  Cuma Mah. Doğu Gazi Bulvarı No:80 EFELER /AYDIN
  Üniversite /Forum Yolu Üzeri
  ATM LERE KİRAYA VERMEK İSTİYORUZ.

 40. Hasan dedi ki:

  Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi Güven Sokak No: 12-C 447 metrekare alanında olan dükkanımıza en az 4-5 arası atm kurabilicek kapasitesi mevcuttur.Samsun/Bafra da en merkezi ve bankalara olan yakınlığı ile hizmet edecektir bankamatiklere..

 41. dilaver gürsesli dedi ki:

  benim önerdiğim yerde inanılmaz atm ihtiyacı var adres:muhittin erener mah.2143 sok no:78/A bayraklı /İzmir

 42. Metin dedi ki:

  Kiralık atm yerim var 5026 sk no86 kocEli gebze2 atm lik 5katll bina tel 05396591998

 43. Metin dedi ki:

  Kiralık atm yerim var 5026 sk no86 kocEli gebze2 atm lik 5katll bina tel 05396591998ilginize sunarlm

 44. Akın Çankaya 0536 2375027 dedi ki:

  Zonguldak Ereğli de devlet hastanesine yakın hastaane yolu kenarında 370 m2 arsam var bankalara ATM için kiraya vermek istiyorum akın

 45. İzzet simsek dedi ki:

  Yenibosna yildirim beyazit cd atm ye kiralik yerim var tüm bankalarin ortasindayim ve bir tek vakifbank yok ve hergun bir cok kisi vakifbank soruyo

 46. Orhan yurt dedi ki:

  Kartal medeniyet ünüversitesi karşısında iskanlu binada dükkanımı ATM kiraya vermek istiyorum

 47. Hakkı şahin dedi ki:

  Atm için kiralık yerim var çanakkale lapsekide pazar yerinde belediye market postane anayol yer yol üstüdür tel 05061670077

 48. Safa can dedi ki:

  İstanbul Üsküdar zeynepkamil mahallesi pazarbaşı durağına 20 metre 2 atmlik dükkanım var

 49. Orkun çetinkılınç dedi ki:

  İzmir narlıderede kiralık atm yerim var iş bankası bankamatik vardı fakat karşısına taşındı şube onun boşaldı mithatpaşa cad 142 b

 50. Orkun çetinkılınç dedi ki:

  İzmir narlıderede kiralık atm yerim var iş bankası bankamatik vardı fakat karşısına taşındı şube onun boşaldı mithatpaşa cad 142 b 5322138290 cep mal sahibiyim

 51. saban uzunkaya dedi ki:

  eski edirne asfalti üzeri metro duragi karsisinda kiralik yerim var.. 1tane garanti var geri kalan 5tane daha sığar

 52. saban uzunkaya 0536 561 42 34 dedi ki:

  eski edirne asfalti üzeri metro duragi karsisinda kiralik yerim var.. 1tane garanti var geri kalan 5tane daha sığar

 53. Murat Çıtak dedi ki:

  Yerimiz atıcılar mahallesi Zafer caddesi büyük şehir belediyesi yol üzerinde ve bir sen fazla ATM ye uygun kapasiteli dükkanlarımız ve cadde üzerinde hiç ATM olmaması dikkate almanızı öneririm iyi çalışmalar dilerim saygılarımla Bursa Osmangazi ilçesi

 54. serkan dedi ki:

  ankara kecıoren ayvalı yukseltepe sondurak 2 ateme konacak dukkanık var tam merkezo5385543273

 55. Adem dedi ki:

  Ankara karapurcekte cadde ustunde binanin bahcesi atm koymak icin muasit işlek bir caddedir

 56. BURSA DEMİRTAŞ MEVKİSİNDE VE KOCAEİ/KÖRFEZ/YARIMCADA KİRALIK ATM İÇİN KİRALIK YERLERİMİZ VAR dedi ki:

  BURSA /DEMİRTAŞTA VE KOCAELİ /KÖRFEZ /YARIMCADA ATM İÇİN UYGUN KİRALIK YERLERİMİZ MEVCUT. İ. SİVRİKAYA

 57. Muhammed kırbaz dedi ki:

  Manisa şehir hastahanesine 200 m uzaklıkta işlek cadde üzerinde iki atemelik yerim var 05303853645 telefon numarasından yada mail adresimden ulaşabilirsiniz

 58. Serkan dedi ki:

  Gaziantep şehitler caddesinde, otobüs durağı arkası, ATM için kiralık dukkanim var, TLF 05061345321

 59. doğukan dedi ki:

  İSTANBUL / SULTANGAZİ YUNUS EMRE MAHALLESİ ADEM YAVUZ Caddesi no :30 KİRALIK ATM YERİ İÇİN MAİLİMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 60. Yılmaz dedi ki:

  8m/2 CEPELİ ANAYOL KİRALI ATM YERİ

 61. haydar mersin dedi ki:

  Sultangazi habibler mahallesinde 5 bloktan oluşan sitemizde 146 daire vardır. alan müsaitligi mevcuttur.

 62. Ahmet Ersoy dedi ki:

  İstanbul Kağıthane Talatpaşa cad. No.347 de 2 adet ATM ye kiralık.

 63. ADEM ÖZTÜRK dedi ki:

  çiftehamam cad no 16 DA 1 ADET ATM YERİ MEVCUTTUR

 64. EMRE dedi ki:

  İSTANBUL KARTAL MİNÜBÜS YOLU ÜZERİNDE HALEN İŞLETMEKTE OLDUĞU DÜKKANIMDA 2 ADET ATM YERİ MEVCUTTUR YETKİLİLER GÖRÜŞEBİLİRİM.

 65. Aylin dedi ki:

  450 metrekare köşe dükkanım bulunmaktadır. çevresinde cami ve okul bulunmaktadır.

 66. Aylin dedi ki:

  Kuyualan mahallesi Tevfikiye caddesi 450 metre kare dükkanım bulunmaktadır ilgilenenler için 05324162673

 67. Fırat ağbal dedi ki:

  Bursa yıldırım bölgesi incirli caddesi hacı seyfettin mahallesinde 4 ve5 Atm koyulabilecek musayid Dükkanım var tel no 0539 889 53 78

 68. SEMİH AKGÜN dedi ki:

  ŞİŞLİ’de; Kurtuluş’ta 2 adet ATM’ye, Mecidiyeköy-Ortaklar’da 1 adet ATM’li mini banka şubesi olmaya elverişli gayrimenkuller. 0532.574 1406

 69. BURHAN GÜL dedi ki:

  İZMİR göztepe Mustafa Kemal sahil bulvarı no: 6;5/A Atm ye kiralık yerim var telefondan dönebilirsiniz

 70. selim şahin dedi ki:

  kocasinan mah mahmutbey cad no 164 bahçelievler ist

 71. PINAR EROĞLU dedi ki:

  ALİKAHYA FATİH MAHALLESİ SAKIP SABANCI BULVARI NO 107 İZMİT KOCAELİ
  OTELİMİN ALTI

 72. Özkan er dedi ki:

  Kocaeli unv yakin dunkanin icinde iki adet yola cepe
  Atm ye kiraya vermeye yerimiz mevcut

 73. sedat ünlü dedi ki:

  gaziantep/islahiye de İŞBANKASI bitişiği 30 metre kare dukkan.yakınında yapıkredi ve denizbank ve noter bulunuyor.ayrıca tam karşısında finansbank ve garanti bankası ATM leri mevcut… cadde üzeri.adres.cumhuriyet mah.gaziantep bulv.no34.islahiye

 74. SEDAT UNLU dedi ki:

  gaziantep silahiyede ki kiralık atm yerim için.tlf numaram.05534722642

 75. Hayriye dedi ki:

  Mehmet Akif Ersoy caddesi Ali Ersoy mahallesi 23/g Ankara/Altındağ atmlere kiralık

 76. Hayriye dedi ki:

  Mehmet Akif Ersoy caddesi Ali Ersoy mahallesi 23/g güneş AVM atmlere kiralik

 77. Mert mandalı dedi ki:

  Edirne’nin Karaağaç mahallesinde 165 m2 merkezi konumda arsam bulunmaktadır. Tam karşısında ziraat ATMsi bulunmaktadır. Mevcut evimin bahçe kısmını ATM lere kiralamak istiyorum. Olumlu olumsuz dönüş yapılırsa sevinirim.

 78. Sadık kul dedi ki:

  Ankara eryaman akıncı caddesi üzeri dükkanım var 100 m2 civarı ön bahçesi mevcut 10-12 adet atm sığacaktır bilgilerinize sunulur.Mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 79. Özgür dedi ki:

  İstanbul Bağcılar kirazlı caddesi güneşli yürüyüş yolu meydanda kiralık ATM yeri mevcut

 80. orhan yağız dedi ki:

  sultanbeyli bosnabulvari anacade üzerinde dükkanım 3 atm lik yerim var kiraya vermek istiyorum 0531 318 62 22

 81. mehmet yıldız dedi ki:

  vidin cad no 2 kocamustafapaşa istanbul da bankamatik icin yerim var etrafında bankamatik yok tlf.5355423367

 82. ERGİN KOÇAK dedi ki:

  Ankara keçiören incirlide yunusemre caddesi üzeride 2 atm yerim var bir bina yanda
  işbankası atm si mevcut 05433293819

 83. AHMET BALIK dedi ki:

  İBRAHİMAĞA CADDESİNDE 4 ATM LİK YERİM VAR VEYA BANKAYA UYGUN 360 M2 DÜKKANIM VAR GEBZEDE

 84. Burhan dedi ki:

  İstanbul tuzla birmes sanayinde yerim var ATM lik kiraya vermek istiyorum05541149657

 85. OSMAN dedi ki:

  merhaba, yenibosna merkez mahallesi güneşli yolu caddesi ikebana evleri sitesi dükkanları. dükkanım caddeye geniş cephesi olan araç ve yaya yolu üzerinde 150 metre ilerisinde metro istasyonu kurulmakta. banka atm leri için ideal bir dükkan.
  irtibat tel: 0532 714 19 01

 86. OSMAN özkaya dedi ki:

  yenibosna merkez mah güneşli yolu caddesi ikebana evleri sitesi dükkanlarında caddeye cepheli iki atm lik kiraya vereceğim yerim var ilgilenirseniz irt: 0532 714 19 01

 87. ismet coşkun dedi ki:

  kocaelı gebze ilcesınde mustafa paşa mah. yenı bağdat caddesı no 505/c 3 atm lık bos dukkanım var ılgılenen bankalara kıraya verebılırım

 88. ismet coşkun dedi ki:

  kocaelı gebze ilcesınde mustafa paşa mah. yenı bağdat caddesı no 505/c 3 atm lık bos dukkanım var ılgılenen bankalara kıraya verebılırım iletışım 05375619353

 89. SERHAT METE dedi ki:

  İSTANBUL KADIKÖY KOŞUYOLUN’DA DİREKLİ ÇARŞIDA NO:7/A DÜKKANIM VAR ATM KİRAYA VERMEK İSTİYORUM.

 90. ESIN AKYÜREK dedi ki:

  Kirikkale merkez de yeni açılacak olan dış hastanesi acil polikiliniklerin yakınında hemen işyerimin yan tarafı adliye halk sağlığı askerlik şubesi lojman yakınında kiralık dükkanım var ilgilenirseniz 5323061221

 91. Sadettin keskin dedi ki:

  Beykoz ve Ümraniye nin ortak sınırında atm ye uygun iş yerim vardır mevcut alan içinde ve benim karşı tarafında iş bankasının atm si bulunmaktadır benim yerimi diğer gelip görüp değerlendirebilir

 92. Mine dedi ki:

  Cadde uzerinde Mersin in Tarsus ilcesinin Gülek mahallesinde. dukkanimin önü ATM icin uygundur.Gülek de hic ATM yoktur.Hem mahalle hemde yazin yayla olarak kullanilan bir bolgedir.

 93. MINE SARI dedi ki:

  Mersinin Tarsus ilcesinde Gülek mahallesinde yazin yaylacisinin oldugu bolgede eski E5 yolu uzerinde dukkanlarimin önünü ATM ye kiralamak istiyorum.Gulek de hic ATM yoktur
  Insanlar para cekmek icin ya Tarsusa yada Tekire gidiyorlar

 94. Alaattin dedi ki:

  Eskişehir hamamyolu caddesinde çift cepheli 7 metre ve 6 metre cepheli yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktada atm kiralık 0542 2880267

 95. Eren dedi ki:

  Küçükçekmece Marmaray durağında çok yoğunluk var ve hiç ATM yok şuan tam durağın dibinde boş dükkanım var ATM için çok uygun değerlendirmenizi tavsiye ederim irtibat numaram 0532 202 97 70 Ramazan Karamahmutoğlu

 96. Gülcan Kızılkaya dedi ki:

  Zonguldak Merkez, Bahçelievler mah.’sinde ana yol üzeri, yakın çevresinde sağlık kuruluşları, spor salonu, çok sayıda marketlerin bulunduğu 20 m2 dükkanım bulunmakta. ATM noktası olarak kiraya vermek istiyorum.

 97. Barış şeker dedi ki:

  İosb Hürriyet bulvarı Saraçlar sanayi sitesi yönetimi olarak bankamatik için uygun yerimiz var ilginizi bekliyoruz saygılar selamlar

YORUM YAZ