Gelişen teknoloji ve sosyal devlet ilkesi anlayışı içinde toplumumuz, bankacılık işlemlerinin büyük ekonomilere sahip ülkelerdeki gibi yaygın, güvenilir ve hızlı olması beklentisindedir. ATM kullanımı yasal güncellemelere göre düzenlenerek, ekonomik sisteminin vazgeçilmez unsuru olarak bankalar tarafından tüm müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

İlk zamanlara göre ATM cihazlarından yapılabilen işlemlerin bugün ciddi biçimde artmış olması, bankalardaki ferahlığı sağlayıp, müşterilerin bankacılık işlemlerinin neredeyse tümünü yapmayı sağlamaktadır. İnsanlar, banka şubesi aramak yerine ATM aramakta, sıra beklemeden likidite işlemleri dâhil her ihtiyacını ATM’lerden kolayca yapabilmektedir. Bankalarda bu gelişimler ile müşterilerine daha güvenilir ve hızlı hizmet vermek için var olan ATM’lerinin sayılarını arttırma yoluna gitmeye başlamıştır.

Bu sayede şube binaları ve personel masraflarını da azaltarak, kâra geçmiş, yatırımlarını teknolojiye yapar hale gelmişlerdir. Her köşede, caddede ve başka hizmet alanlarında faaliyet gösteren firmalara ait dükkân ve mağazalarda, ATM cihazlarına sıkça rastlamamızın sebebi budur. Bu durum daha öncede bahsedildiği gibi banka müşterilerine kolaylık sağladığı gibi, ATM kurulabilecek kiralık yeri olan küçük dükkânı olanlar ile caddeye bitişik giriş kat ev sahiplerinin de ekstra gelir elde etmelerini sağlar.

ATM’ler sadece büyük mağazalarda yer almaz. Toplumun ihtiyacı olduğu bölgelerde uygun olan küçük esnaf ve ev sahipleri ile site gibi uygun bahçe alanı olan yerlerde de kurulabilmektedir. İhtiyacınız anında aracınız ile ya da yürürken evinize iş yerinize en yakın ATM’ye giderek, tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Merkezi olsun olmasın işlek olan her sokakta kiralık ATM yerim var, biçiminde ilanlar vererek ya da doğrudan bankalar ile iletişime geçebilir ya da kiralık ATM yeri arayan var mı, biçiminde araştırmalar yapanların sizlere ulaşmasını sağlayacak ilanlar verebilirsiniz.

Ekstra gelir ya da kullanmadığınız dükkânınızdaki oldukça küçük bir alanı ATM cihazına kiraya vererek, doğrudan gelir imkânına sahip olabilirsiniz. Kiralık ATM yerim var şeklide ilanları, doğrudan bankaların internet sitelerine verebildiğiniz gibi her türden kiralık alan sitelerine de verebilir, hatta kiralamayı düşündüğünüz alana pano asarak Kiralık ATM yeri arayan kurumlara doğrudan yer gösterimi yapabilirsiniz.

Oldukça az yer kaplayan bu cihazlar, bankaların neredeyse tüm işlemlerini sunduğundan, bankalar bu ATM cihazlarını kuracakları alanlara oldukça yüksek kira bedeli sunabilmektedirler. Yaşam ve kalabalığın uygun olduğu lokasyonlarda bankalar, işlem hacmi miktarı ve müşteri bilgilerini de kullanarak, kiralık ATM yerim var şeklindeki ilanları ciddi biçimde değerlendirir.

Uygun olan alanlar için doğrudan kiraya sunduğunuz alanı incelemek için sizler ile iletişime geçebilir. Kiracınızın bir banka olması belki güvenilirliği arttırır ancak, kiralık ATM yeri arayanların ciddi sözleşmeler ile karşınıza çıkacağını da unutmamak gerekir. Dikkatli biçimde okunup değerlendirilen sözleşmeleri, eğer imkânınız var ise avukat ya da bu gibi sözleşmelerde tecrübeli emlakçılar ile değerlendirerek imzalamak önemlidir.

Atıl duran dükkânınızın bir köşesi, giriş kattaki evinizin oldukça küçük bir tarafı, kiralık ATM yerim var şeklinde ilanınız ile değerlendirilerek, bir banka tarafından uygunluğu incelendikten sonra kiralanması, sizlere önemli ve hatta güvenilir bir gelir sağlayacaktır. Malum, kiralamalarda en fazla rastlanan sıkıntıların başında, ödemelerde gecikme, eksik ödeme, ek süre isteme ve kiralanan alanların kötü biçimde kullanılarak, mal sahibine ekstra masraf çıkartması gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Bankaların ATM için kiralama yaptığı küçücük alan için ödediği ciddi kira bedeli dışında, benzer sıkıntıları da yaşatmadığı bilinir. Evinin bir bölümünü kiralık ATM yeri arayanlar var mı, ya da dükkânlarında kiralık ATM yerim var şeklinde ilanlar ile bir bankaya kiralayanlar, elde ettikleri yüksek gelir dışında ATM cihazlarındaki kameralı güvenlik sistemleri sayesinde, ekstra güvenliğe de sahip olmaktadırlar.

Dükkân sahiplerini ilgilendiren bir başka konu ise ATM cihazlarını kullanmaya gelen banka müşterilerinin kendi etkinlik alanlarından faydalanmaları gösterilebilir. ATM kullanırken mağazanızdaki ürünler banka müşterilerinin dikkatini çekebilir. Tüm bu gelişmeler, işlerinizin artmasına sebep olduğu yani kiralık ATM yeri arayanlar var mı, biçimindeki ilanlarınız ile kira gelirinin yanında güvenlik ve iş hacminizin artmasına sebep olacaktır.

Tüm bu bilgiler, kiralık ATM yerim var, ilanı ile bankaları küçücük bir alanda kiracı olarak kabul edenlerin verdiğini hatırlatır, mutlaka bu bilgileri değerlendirmenizi bekleriz. Dükkân ve mağaza sahiplerinin dışında, site ve ev sahiplerinin de ATM yeri kiralama ile ciddi gelirler elde ettiğini unutmamak gerekir.

Kiralık Atm Yeri Kirası Ne Kadardır ?

Giriş katlarda cadde üzerinde 2+1 evinizin kirası, mevcut piyasa koşullarında belki de ev kiralamadan kazanacağınız miktardan daha fazla olabilmektedir. Özellikle işlekliği ile bölgede bir bankanın bulunmaması sayesinde, kiralık ATM yerim var, şeklinde ilanlar ile ATM alanı olarak evinizdeki ufak bir alanı kiraya verdiğinizde, ciddi gelir elde edebilirsiniz.

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Kiralık ATM Yerim Var, Kiralık ATM Yeri Arayanlar Var Mı?

Günümüzde ATM kullanımının yaygınlığını farklı bir gelir kaynağı olarak değerlendirmek isteyenler, kiralık ATM yeri arayan var mı, ilanları ile değerlendirmekte, uzun süreli kira sözleşmeleri ile bankaları kendilerine müşteri olarak kabul etmektedir. Kiralamalarda yaşanan sorunların yaşanmadığı ve alan-fiyat ölçeğinde ciddi gelir elde edilmektedir. Siz ilanlarınızı doğru platformlarda paylaştığınızda bankalar sizler ile iletişime geçebilmektedir.

Atm Yeri Nasıl Kiralanır ?

Akıllara bir banka ile nasıl kira sözleşmesi imzalanır, prosedürler uzun ve kafa karıştırıcıdır, gibi sorunlar olmadan gelir elde edebilirsiniz. Bankalarda bu işler için görevlendirilmiş departmanlar olduğu gibi doğrudan bir şubeye giderek kiralık ATM yerim var, biçiminde beyanda bulunabilir ve bu ilanınızın banka tarafından değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

ATM’ler üzerinden yapılan işlemlerin sayı olarak artması ile beraber ATM kullanan kişilerin sayılarında da büyük bir artış yaşandı. Yaşanan bu artış bankaları da harekete geçirdi ve bankalar ATM sayılarını arttırmak üzere yer aramaya başladı. Özellikle de işlek caddeler üzerinde kiralık ATM arayan bankaların bu arayışları tüketicileri de harekete geçirdi.

Merkezi yerlerde dükkanı olan hatta giriş katta dairesi bulunan kişiler dahi kiralık ATM yerim var diyerek bankalarla irtibata geçerken kiralık ATM yeri arayanlar da bu kişilerle irtibata geçerek ATM kiralamayı tercih etmektedir. Bankaların bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli nedeni ise son derece küçük bir yer kaplayan ATM makinesi için çok yüksek kira bedeli ödemeleri ve bu kiraları her zaman düzenli olarak sorunsuz bir şekilde ödemeleridir.

Kiralık Atm Yeri Bildirme

Sizde sahip olduğunuz merkezi bir yeri bankaya ATM olarak kiralamak istiyorsanız bankaların internet sitelerini ziyaret ederek kiralık ATM yerim var linklerini tıklayarak açılan penceredeki bilgi bölümlerini eksiksiz olarak doldurmanızdır. Lokasyon bilgileri banka tarafından uygun görülürse banka yetkilisi sizinle iletişime geçecek ve ATM yeri kiralama işlemleri başlatılarak gerekli sözleşmeler yapılacaktır. Bankanın kiralık ATM sözleşmeleri mutlaka dikkatle incelenmeli hatta imkanınız bulunuyorsa mutlaka bir avukata danışılarak imza altına alınmalıdır.

Kiralık atm yeriniz varsa ve kiraya vermeyi düşünüyorsanız konu altına yorum olarak yazabilirsiniz.