Kıbrıs’ın En Güzel Aile Otelleri

Tüm yıl boyunca koşuşturma içinde olan aileler, okulların kapanmasıyla birlikte tatil planları yapmaya başlıyor. Bu noktada kendileri gibi çocuklarının da iyi bir tatil geçirmesi amacıyla arayış içine giren ailelerin en dikkat ettikleri nokta tatillerini huzur içinde ve çocuklarının da eğlenebileceği şekilde geçirecekleri bir otele yerleşmektir. Özellikle yavru vatan Kıbrıs’ı tercih etmekte olan çocuklu aileler için burada hizmet vermekte olan birçok otel bulunmaktadır. Kendileri deniz ve kumun tadını çıkartırken çocukların da çeşitli etkinlikler ile okul stresini kısa süreliğine de olsa atmasını isteyen aileler için Kıbrıs’ta tercih edilebilecek en güzel otelleri bir araya getirdik.

Eğer tüm uygun fiyatlı Kıbrıs otellerini görmek istiyorsanız, %40’a varan indirimlerin yer aldığı en uygun Kıbrıs otelleri ve fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 Merit Park Hotel And Casino

Girne kalesinden esinlenerek yapılan Merit Park Hotel tatil süresi boyunca küçük aile fertlerinin de neşeli zaman geçirmesi amacıyla tasarlanmıştır. Konforlu odaları ve sıcakkanlı personeli ile müşterilerini karşılayan Merit Park Hotel tüm aile fertlerine doyasıya bir tatil imkânı sunmakta. 5 yıldızlı bir tatil konforunda hizmet veren bu otel, cuma ve cumartesi günleri hizmet vermekte olan çocuk kulübü sayesinde ebeveynlerin kendilerine vakit ayırmasına olanak sağlıyor. Bu sayede enerjilerini atma fırsatı bulan çocuklar da farklı arkadaşlar ile kaynaşıp sosyal anlamda gelişme sağlıyor. Eğlendirmenin yanı sıra çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine de oldukça katkı sağlamakta olan Merit Park Hotel kişilerin çocukları ile rahat bir tatil geçirebilmesi açısından oldukça tercih edilebilir bir oteldir.

Acapulco Resort Convention And Spa

Kıbrıs adasının en iyi otellerinden biri olan Acapulco Resort aqua park, lunapark, mini disco ve mini club hizmetleriyle çocukların tatilin tadını tam anlamıyla çıkartmasını olanak sağlamaktadır. Otelin çocuk kulübünde çalışmakta olan personellerin güler yüzlü ve sıcakkanlı olması bu otelin tercih edilmesinde çok büyük bir etken olurken, çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek türden oyunların da oynanmasıyla eğitici bir tatil süreci de geçirilmiş olacaktır.

Çocuk kulübünde pizza ve kek yapmanın öğretilmesi ve mini havuz oyunları ile keyifli dakikalar geçirilmesi çocukların oldukça hoşuna giderken, ailelerin tatilden çok daha fazla zevk almalarını sağlamaktadır. Otel odalarında son derece şık dizayn ve oldukça konforlu yatakların kullanılmış olması tatil için Acapulco Resort Convention otelin seçilmesinin ne kadar önemli olduğunu kanıtlar niteliktedir.

 Salamis Bay Conti Resort

Salamis Bay Conti Resort Hotel çocuklara sunduğu pek çok aktivitenin yanında yetişkinlere yönelik aktiviteleri ile de dikkat çekmektedir. Çocuklar yeni tanıştıkları arkadaşları ile oldukça keyifli vakitler geçirirken, ebeveynlerde otelin diğer aktivitelerinden faydalanarak tam anlamıyla bir tatil keyfi yaşamaktadır. Bu sayede Akdeniz güneşinin tadını çıkartmakta olan aileler ayrıca otelin sağlamış olduğu SPA ve güzellik merkezlerinden de sonuna kadar faydalanabilmektedir. Yoğun aktiveyi seven kişiler için de günün her saati düzenlenmekte olan spor oyunları aktivite çeşitliliği açısından oldukça önemli yere sahip diğer bir etken olarak değerlendirilebilir.