Kazançlı Kasko Fırsatı

Kasko yaptıracağınız zaman kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanarak kasko harcamalarınızı azaltmanız mümkündür. Yazımızı okuyarak kazançlı kasko fırsatı hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Kasko isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Ancak aracınızın kaskolu olması size güven verir. Özellikle aracınızın uğrayacağı zararlara, kazalara, yangın ve benzeri istenmeyen durumlara karşı kasko yaptırmanız bu gibi durumlar için yaşayabileceğiniz endişeleri azaltacaktır.

Kaskonun Avantajları Nelerdir?

Kazançlı kasko fırsatı Garanti Bankası tarafından sunulan bir fırsattır. Kasko, otomobiliniz için yapacağınız en mantıklı harcamalardan biridir. Çünkü aracınızın kaskolu olması, aracınızın başına gelebilecek olası zararların karşılanmasını sağlar. Eğer aracınız sizin iradeniz dışında bir hasar alırsa, yanarda ya da çalınırsa size tazminat ödenir.

Kaskonuz varsa başınıza bir kaza geldiği zaman aracınızın hasarına ait masraflar karşılanır. Ancak kazaya karışan aracın hasarı karşılanmaz. Elbette kaskonuza ek teminatların eklenmesiyle kaskonun kapsamının genişletilmesi mümkündür. Eğer poliçenizde başka bir koşul belirtilmemişse kaskonuz sadece Türkiye sınırları içinde geçerli olur.

Kazançlı Kasko Kapsamı

Garanti Bankası tarafından sunulan kazançlı kasko fırsatı aracınızın çalınması ya da kazaya karışması gibi durumlarda masraflarınızı karşılamaktadır. 250 TL’den başlayan kasko fiyatlarıyla sadece ihtiyacınız olan teminatları seçerek kasko yapmanız mümkündür. Bu fiyatlar aracınızın modeline ve bazı değişkenlerine göre artabilmektedir.

Kasko fırsatı kazançlı kasko fırsatı olduğu için seçeceğiniz teminatlara ve ek hizmetlere göre daha fazla indirim almanız olasıdır. Ayrıca bu kasko size %10 bonus kazandırmaktadır.

Garanti Bankası kazançlı kasko fırsatından yararlanarak çok sayıda avantajdan yararlanmanız mümkündür. Bunlar daha fazla teminat ve ek hizmet seçerek daha fazla indirim kazanma avantajı %10 bonus avantajı ve sadece ihtiyacınız olan teminatları seçerek kaskonuzu belirleme avantajlarıdır.

Siz de Garanti Bankası kazançlı kasko fırsatından yararlanmak istiyorsanız kaskonuzu çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için Garanti Cep uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Garanti Cep uygulamasında Hesaplar ve Ürünler bölümüne girerek Sigorta Poliçelerim kısmından aracınıza kasko yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   4 Soruda BES Otomatik Katılım

Teminatınızı seçerek kasko teklifi alabilirsiniz. Teminat paketleri çok çeşitlidir. Bu paketler Çarpma ve Çarpışma Paketi, Hırsızlık Paketi, ve Beklenmeyen Olaylar Paketidir. Ayrıca ek hizmetler arasında sınırsız yedek araç hizmeti ve mini onarım hizmeti de vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.