Kadınlara Özel TEB She Kart Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

TEB sadece kadınlara özel olan Bonus özellikli bir kredi kartı sunuyor. Adı TEB She kart olan bu kredi kartı hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımıza göz atın.

TEB She kart sadece kadınlara özel olan bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı kadınlara özel ayrıcalıklar sunan ve pek çok avantaj sağlayan kredi kartı olarak öne çıkmaktadır. TEB She kart kadınların en çok sevdiği etkinlik olan alışveriş konusunda kadınlara ayrıcalıklar vermekte ve alışveriş keyfinin hiç bitmemesi için onlara fırsatlar sunmaktadır.

Kendinizi Şımartabileceğiniz Kredi Kartı

Kendinizi şımartmak istiyorsanız TEB She kart ile bunu kolayca yapabilirsiniz. TEB She kredi kartı kadınların bir kredi kartında aradığı hemen hemen tüm özelliklere sahiptir. Bu kredi kartı kadınların istediği avantajları, fırsatları, indirimleri, puanları ya da bonusları kadınlara sunar. Bu nedenle oldukça tercih edilen bir kredi kartıdır.

TEB She kredi kartı Bonus özelliklidir. Bu özellik sayesinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bonus kazanırsınız. Bu avantaj yapacağınız tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik alışverişlerinde geçerli olmaktadır. TEB She kartınızla bu alışverişleri yaptığınız zaman harcamanızın yüzde beşi kadar ekstra bonus kazanmanız mümkündür.

TEB She kart kadınların gereksinim duyduğu hemen hemen her ürünü ya da hizmeti kapsamaktadır. Bu kredi kartınızla kuaför, cilt bakımı ve sağlık harcaması yaptığınız zaman ödemelerinizi üç takside bölmeniz mümkün olmaktadır. TEB She kartın sunduğu bu avantajdan yararlanmak için harcama yapmadan önce BAKIM kartınızın son dört hanesi şeklinde bir SMS yazarak SMS’i 4616’ya göndermeniz gerekmektedir. Bu SMS’i sadece bir kere atmanız yeterlidir. Fırsat, kampanya kapsamına giren tüm ödemelerinizde geçerli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Bankadan Kredi Çıkmadı

Sağlık Kuruluşlarındaki Harcamalarınıza Üç Taksit

TEB She kart sağlık kuruluşlarında yapacağınız harcamaları da üç takside bölme avantajı sunmaktadır. Bu avantajın en önemli özelliği harcamalarınızın takside bölünmesi sırasında komisyon alınmamasıdır. Bu avantajdan yararlanmak için tıpkı bakım harcamaları için yaptığınız gibi sağlık harcamalarınızdan önce de SAGLIK kartınızın son dört hanesi şeklinde bir SMS yazarak  SMS’i 4616’ya göndermelisiniz. Bu SMS’i de bir kere göndermeniz sonraki tüm sağlık harcamalarınızda üç taksit avantajından yararlanmanız için yeterlidir.

TEB She kart alışverişi seviyorsanız, sık sık kuaför, bakım ve sağlık harcamaları yapıyorsanız çok işinize yarayacak bir karttır. Ancak bu harcamalarınızın üç takside bölünmesini istemezseniz taksit talebinizi iptal etmeniz de mümkündür. Kuaför ve bakım harcamalarınızın üç takside bölünmesi avantajından yararlanmak istemiyorsanız IPTALBAKIM kartınızın son dört hanesi yazarak SMS’i 4616’ya göndermeniz yeterlidir. Sağlık kuruluşlarında yaptığınız harcamaların üç takside bölünmesi avantajından yararlanmak istemiyorsanız IPTALSAGLIK kartınızın son dört hanesi yazarak SMS’i 4616’ya göndermelisiniz.

TEB She kartın belki de tek olumsuz özelliği yıllık kart ücretinin yani yıllık aidatının olmasıdır. Bu kartı kullandığınız zaman yıllık 76 TL kart kullanım ücreti ödersiniz. TEB She kart başvurusu yapmak için TEB websitesinden T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.