Kadınlara Özel Bütçem Benim Bonus Kart

Bütçem Benim Bonus Kart, Şekerbank tarafından bütçesini düşünen ve hesabını bilen kadınlar için özel olarak oluşturulmuş bir kredi kartıdır. Bu kartın özelliği Türkiye’de buna benzer başka bir kart olmamasıdır. 

Bütçem Benim Bonus Kart, hesabını bilen ve harcamalarından tasarruf etmek isteyen yani bütçesini düşünen kadınlar için oluşturulmuş özel bir kredi kartıdır. Bütçem Benim Bonus Kart Türkiye’de bir ilktir. Bu kart sadece sadece para harcamayı değil aynı zamanda harcamalarını kontrol etmeyi, yatırım yapmayı ve tasarruf etmeyi de amaçlayan kadınlar içindir.

Bütçem Benim Bonus Kartın Özellikleri Nelerdir?

Bütçem Benim Bonus Kart sahipleri bir ayda ne kadar harcama yapacaklarını kendilerini belirlerler. Buna istinaden banka, kart sahiplerinde aylık ödeme limiti oluşturur. Aylık ödeme limitinin amacı, belirlediğiniz limitte harcama yapmanızı sağlamak ve ipin ucunu kaçırmanızı önlemektir. Böylece hesap kesim tarihinde kredi kartı ekstrenizin ne kadar geleceği konusunda endişe yaşamazsınız.

Bütçem Benim Bonus Kartın bir avantajı da kadınlara limitlerini aşmadan yatırım yapma imkânı sağlamasıdır. Kadınlar Altın Hesabı yatırım talimatı vermeleri durumunda aylık limitlerini aşmadan düzenli olarak yatırım yapabilmektedirler.

Bütçem Benim Bonus Kart Türkiye’de kadınlara bütçelerini düşünerek harcama yapma olanağı tanıyan ilk kredi kartı olma özelliğine sahiptir. Üstelik Bonus özelliklidir. Yani Bütçem Benim Bonus Kart sahibi kadınlar, Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde yaptıkları alışverişlerden Bonus kazanırlar. Üstelik Bonus program ortağı iş yerlerinden taksitli ya da tek ödemeli alışveriş yapmanız hâlinde daha çok Bonus kazanabilirler.

Eğer siz de Bütçem Benim Bonus Kart sahibi olursanız kazandığınız Bonusları biriktirebilir, daha sonra biriken Bonuslarınızla yine Bonus program ortağı iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Bütçem Benim Bonus kart aidatlı bir kredi kartıdır. Bu kartın yıllık kullanım ücreti BSMV dahil 80,85 TL’dir. Ek kart ücreti 40,43 TL’dir. Kart yenileme ücreti üçüncü yenilemede ve bunu takip eden yenilemelerde alınır ve BSMV dahil 7,88 TL’dir.

Bütçem Benim Bonus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bütçem Benim Bonus Kart sahibi olmak için Şekerbank şubelerine başvurmanız yeterlidir. Şubeye gitmeden başvuru yapmak isterseniz SMS ile başvuru, Şekerbank internet şubesinden başvuru ya da çağrı merkezinden başvuru seçeneklerinizi kullanabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BUTCEM T.C. kimlik numarası yazarak 1953 numarasına göndermeniz yeterlidir. Bütçem Benim Bonus Kart başvurunuza cevap, banka tarafından SMS ile size bildirilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.