Ev hanımlarına kredi vermeyen bankalar kadın girişimcilere karşı daha ılımlı davranmaktadır. Kadınların iş hayatına atılmalarını desteklemek ve onların iş fikirlerini hayata geçirmeleri konusunda cesaretlendirmek isteyen bankalar kadın girişimcilere kredi desteği vermektedir. Bu bankalardan biride Denizbank’tır.

Denizbank kadın girişimci desteği ile sadece tek bir SMS ile 80 bin liraya kadar girişimci kredisi desteği vermektedir. Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ticari kurtaran hesap açılmasını sağlayan banka aynı zamanda işyeri yatırımları için kadın girişimcileri desteklemek amacı ile taksitli ticari kredi başvurusunda bulunulmasına olanak sağlamaktadır.

Denizbank Kadın Girişimci SMS Kredi Başvurusu 

Denizbank işletme kart ile de kadın girişimcilerin kredi kartlarını çok daha verimli bir şekilde kullanmalarına olanak sağlanmaktadır. Kadın girişimci kredisi başvurusu için dilerseniz SMS gönderebilirsiniz. Denizbank SMS kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden GIRISIMCI yazıp bir boşluk bırakıp kendi kimlik numaralarını eklemeleri ve ardından bu mesajı 3280 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Yapacağınız başvurunun ardından Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde başvuruda bulunduğunuz cep telefonuna yine SMS olarak gönderilecektir. Cep telefonuna ihtiyaç kredisi onayı gelen kişilerin bu mesajı aldıktan sonra 75 gün içerisinde size en yakın Denizbank şubesi üzerinden kredinizi kullanmanız gerekir. Bu sürenin aşılması durumunda tekrar bankaya kredi başvurusunda bulunmanız gerekecektir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Kadın girişimci kredisi için istenen kredi başvuru evrakları arasında nüfus cüzdanının fotokopisi, herhangi bir odaya kayıt bulunuyor ise oda kayıt belgesi, imza beyannamesi, son 2 yıla ait olan vergi levhası ve gelir tablosu ile mal varlığı bulunuyor ise bunları gösteren belgeler yer almaktadır.