BTC  : 
28909.71
XRP  : 
2.25
ETH  : 
2144.64
DASH  : 
1115.61
TRX  : 
0.20
BCH  : 
3547.70
LTC  : 
380.69
BTC  : 
28909.71
ETH  : 
2144.64
ADA  : 
0.62
XLM  : 
0.92
TRX  : 
0.20
Yatırım
Hangi ATM’LER Döviz Bozduruyor?

Geçmiş zamanlarda döviz bozdurmak için döviz büroları kullanılıyordu. Döviz büroları ve kuyumcular erken saatlerde kapandığı için döviz bozdurmak sorun olabiliyordu. Artık günümüzde birçok ATM’LERDE döviz bozdurabilmek mümkün olabiliyor. Birçok bankanın ATM’LERİNDE yaptığı yeniliklerden bir tanesi olan döviz bozdurma işlemi,...

Para Biriktirmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Para biriktirmek için ne yapılması gerektiği konusunda yazılmış çok makale vardır. Bu yazımızda onlardan farklı olarak para biriktirmenize yarayacak hususlardan söz edeceğiz.

İş Bankası Şubelerde Altın Buluşmaları

İş Bankası şubelerde altın buluşmaları İş Bankası tarafından belirli şubelerde gerçekleştirilen buluşmalardır. Bu buluşmalardan yararlanarak yastık altında duran altınlarınızı Vadesiz Altın Hesabınızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

Kaldıraç Oranının Düşürülmesi Ne Anlama Geliyor?

Kaldıraç oranı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 1:10 oranına çekildi. Bu karar Forex piyasalarında kaldıraç uygulamasını kullanarak yatırım yapanları çok yakından ilgilendiriyor. Peki, kaldıraç oranının bu düzeye düşürülmesi ne anlama geliyor?

İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri mi açmak istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? İş yeri açmak isteyen kişilere kredi veren bankalar ve kurumlar bulunmaktadır. İş yeri açmak için hangi bankalardan kredi alacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Offshore Bankacılık (Kıyı Bankacılığı) Ne Demektir?

Offshore bankacılık dünya üzerinde çok fazla varlığı olan kişilerin ve şirketlerin bu varlıklarını kendi ülkelerinde tutmamaları ve ülkelerinin dışındaki kıyı bankalarında saklamaları için kullandıkları bankacılık sistemidir. 

Kredi Risk Raporunun Önemi Nedir?

Risk raporu Findeks platformu üzerinden alabileceğiniz önemli bir rapordur. Bankaların çok önem verdiği bu rapor sizin son beş yıla ait bankacılık işlemlerinizi ve ödeme alışkanlıklarınızı ortaya çıkarmaktadır. 

Vergi İndiriminden Nasıl Yararlanırım [2018] ?

Vergi indirimi bir süredir gündemde olan bir konu olarak öne çıkmakta. Vergi indiriminin 2018 yılında yapılması planlanıyor. Hükümet bu indirim için bazı kararlar almış durumda. Söz konusu vergi indiriminden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Varlık Fonu Nedir, Amacı Nedir ?

Varlık Fonu aralarında Ziraat Bankası’nın, PTT’nin, BIST’nin, BOTAŞ’ın, Halkbank’ın ve THY’nin de bulunduğu kamu kuruluşlarının buraya devredilmesinden sonra büyük bir soru işareti hâline geldi. Bu yazımızda Varlık Fonu’nu ele aldık ve hakkında ayrıntılı bilgiler verdik.

daha fazla içerik yükle