bitcoin  : 
ripple  : 
ethereum  : 
dash  : 
tron  : 
bitcoin-cash  : 
litecoin  : 
bitcoin  : 
ethereum  : 
cardano  : 
stellar  : 
tron  : 
Yatırım
Çifte Emeklilik 3 Kez Kazandırıyor

Geçtiğimiz haftalarda meclisten geçen ve birçok anlamda tartışmalara neden olan Bireysel Emeklilik Sistemi bir anlamda zorunluluk taşıyor. 45 yaşın altında olan çalışanları direkt olarak sistem içerisinde dahil eden bu çalışma ile birlikte kişilerin kendi imkanları dahilinde emekli olmaları sağlanıyor....

Türk Lirası Değer Kaybediyor, Döviz ve Altın Hızlı Yükselişe Geçti

Türk Lirası değer kaybediyor ve bu değer kaybını sürdürecek gibi görülüyor. Son gelişmeler Türk Lirasının değer kaybetmesine neden oldu. Bunun sebeplerini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Kadınlara Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2018

Kadınlar eskiye göre iş hayatında çok daha fala yer almakta. Eskiye göre istihdam edilen kadınların sayısı çok arttı. Bu yüzden kadınlara ve kadın girişimcilere kredi veren bankaların sayısı ve bu bankaların kadınlara sunduğu olanaklar da arttı. 

Konut Kredisi Ekspertiz Ücretleri Ne Kadardır ?

Konut kredisi alırken bankaya verilen ekspertiz ücretleri bankadan bankaya değişmektedir. Konut kredisi almak istiyorsanız banka öncelikle almak istediğiniz konut için ekspertiz raporu isteyecektir. Bunun için de sizden ekspertiz ücreti tahsil edecektir. 

Otomatik BES’ten Kaç Kişi Çıktı?

Otomatik BES, otomatik Bireysel Emeklilik Sistemi’dir. Bu sisteme Ocak ayının başından bu yana çalışanların otomatik katılımı söz konusuydu. İki ayın sonunda otomatik BES’e katılımı yapılan ve daha sonra kendi isteği ile otomatik BES’ten çıkan kişilerin sayısı açıklandı.

Piyasalarda Dalgalanma Boyu Azaldı

Piyasalarda dalgalanma boyunun azaldığına ve hem üretim hem de istihdam alanında kötü dönemin geride kaldığına ilişkin açıklamalar yapıldı. Piyasaların son durumuna ilişkin ayrıntılı bilgiyi almak için yazımıza göz atın.

Kredi Puanım Yok, Ne Yapmalıyım?

Kredi puanınız yok mu? Ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Kredi puanınızın olmaması endişelenmenizi gerektirecek bir durum değildir. Bu durumda ne yapmanız gerektiğini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

İş Bankası Fon ve Mevduat Hesabı

İş Bankası Fon ve Mevduat hesabı yatırım yapmak isteyip birikimini hangi yatırım aracıyla değerlendireceğine karar veremeyenler için iyi bir seçenektir. Bu hesapla birikimlerinizi aynı anda iki yatırım aracıyla değerlendirmeniz mümkündür.

Akbank Direkt Serbest Hesap Nedir ?

Akbank Direkt Serbest Hesap paranızı ve birikimlerinizi değerlendirmenizi sağlayan bir hesaptır. Üstelik Akbank yüzde 11,50 oranında tanışma faizi de vermektedir.

daha fazla içerik yükle