BTC  : 
31059.70
XRP  : 
2.54
ETH  : 
2387.93
DASH  : 
1265.97
TRX  : 
0.20
BCH  : 
4062.60
LTC  : 
461.03
BTC  : 
31059.70
ETH  : 
2387.93
ADA  : 
0.77
XLM  : 
1.11
TRX  : 
0.20
Krediler
2018 Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak?

Sicil affı yasa tasarısının TBMM’de görüşülmeye başlamasıyla  sicil afının ne zaman çıkacağı herkes için merak konusu oldu. Ödemediğiniz borç yüzünden kara listeye girdiyseniz ve sicil affından yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

  • 4 gün önce
  • 0 yorum
  • 1.921 okunma
ING Bank Kredi Notuna Göre Faiz Oranları

ING Bank yeni bir kredi kampanyası başlattı. Buna göre artık müşteriler kredi almak istediklerinde kredi notlarına göre belirlenen faiz oranlarından yararlanabilecekler. 

Devlete Düğün Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devlet evlenmek isteyenlere bir yıl ertelemeli ve faizsiz kredi vermektedir. Devlete düğün kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri mi açmak istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? İş yeri açmak isteyen kişilere kredi veren bankalar ve kurumlar bulunmaktadır. İş yeri açmak için hangi bankalardan kredi alacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Yeni Kredi Dosya Masrafı İadesi Nasıl Alınır?

Yeni kredi dosya masrafı iadesi almak bankadan yeni kredi alan kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Eğer yeni kredinizi alırken dosya masrafı ödediyseniz ya da bankalardan dosya masraflı kredi talebinde bulunacaksanız dosya masrafı iadesini alıp alamayacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kadın Girişimcilere TEB’den Kredi

Kadın girişimcilerin sayısı her geçen yıl biraz daha artmakta ve kadın girişimcilere çeşitli kurumlar ile bankaların verdiği destek de artış göstermektedir. Bankalar kadın girişimcilere daha kolay kredi vermektedir. Bu bankalardan biri de TEB’dir. 

Kredi Başvurum Reddedildi Ne Yapmalıyım?

Acil bir nakit ihtiyacımız olduğunda ilk yapacağımız şey herhangi bir bankaya kredi başvurusunda bulunmaktır. Özellikle son yıllarda tüketicilerin önemli bir bölümü kredi başvurularını, Web’den ya da cep telefonundan SMS ile gerçekleştiriyor. TC kimlik numaranızı mesaj atacağınız banka, kredi başvurunuzu...

Acil Para Nasıl Temin Edebilirim – [ 2018 ]?

Sürekli bitmeyen nakit para ihtiyaçları için, hayatımızı sürekli kazanmak zorundayız. Üstüne üstlük tüketim çılgınlığı sınır tanımamaktadır. Artık 5-6 yaşlarındaki bir çocuk bile kendi ihtiyaçlarını kendi seçmek istiyor. Değerli okuyucular her an karşımıza kaçırmak istemediğimiz fırsat çıkabilir ya da hiç...

KOSGEB Hibe Kredi Başvurusu Ne Zaman?

KOSGEB hibe kredi başvurularının ne zaman olduğu pek çok kişi tarafından merak edilmekte. KOSGEB hibe kredi başvuruları hakkında bilgi almak ve başvuru tarihlerini öğrenmek için yazımızı okuyun.

daha fazla içerik yükle