bitcoin Bitcoin  : 
62235
xrp XRP  : 
1.21
ethereum Ethereum  : 
1552.63
dash Dash  : 
455.86
tron TRON  : 
0.114437
bitcoin cash Bitcoin Cash  : 
1520.58
litecoin Litecoin  : 
283.51
bitcoin Bitcoin  : 
62235
ethereum Ethereum  : 
1552.63
cardano Cardano  : 
0.642145
stellar Stellar  : 
0.46028
tron TRON  : 
0.114437
Kredi Notu
Kredi Notu Öğrenme, Sorgulama ve Hesaplama

Banka kredisi, nakit para ihtiyacını en sağlıklı yoldan karşılama yöntemi olarak dikkat çekiyor. Birbirinden farklı, çok çeşitli ve ihtiyaç karşılayacak alternatifler ile birlikte, pek çok insan ihtiyacını kredi ile karşılıyor. Peki, bankaya yaptığınız müracaat her seferinde olumlu sonuçlanacak mı?...

Findeks Not Danışmanım Hizmeti İşe Yarar Mı?

Findeks Not Danışmanım hizmetinin işe yarayıp yaramadığı en çok merak edilen konular arasındadır. Findeks Not Danışmanım hizmeti hakkında bilgi almak için yazımıza göz atın.

  • Haziran 13, 2018
  • 0 yorum
  • 1.374 okunma
Kredi Notuna Etki Eden Etmenler Nelerdir?

Kredi notuna etki eden etmenler aynı zamanda kredi notunu oluşturan etmenlerdir. Kredi notunuzu önemsiyorsanız ve yükseltmek istiyorsanız bu etmenleri bilmeniz şarttır. 

Kredi Risk Raporunun Önemi Nedir?

Risk raporu Findeks platformu üzerinden alabileceğiniz önemli bir rapordur. Bankaların çok önem verdiği bu rapor sizin son beş yıla ait bankacılık işlemlerinizi ve ödeme alışkanlıklarınızı ortaya çıkarmaktadır. 

Kredi Notu Düşük Olanların Kaçınması Gereken Durumlar Nelerdir ?

Kredi notu düşük olanların kaçınması gereken durumlar vardır. Bu durumlardan kaçınmak kredi notunun daha da düşmemesi için gereklidir. 

Kredi Notunuzu Neden Takip Etmelisiniz?

Kredi notu bireysel ve kurumsal anlamda önemli olan konulardandır. En çok işletmeler ve kurumsal kimliği bulunan firmalar için önemlidir. İşletmeler ve kurumsal kimliği olan şirketler her dönemde bankalardan sağlayacakları kredilere ihtiyaç duyarlar. Kredi Notu Ne Anlama Geliyor? Kredi notu,...

Banka Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Yüksek kredi notu ortalaması her zaman için daha kolay kredi onayı alınması anlamına geldiği için mümkün olduğunca kredi notunun en yüksek seviyede tutulması gerekmektedir. Peki, banka kredi notu nasıl yükselir?

Kredi Puanım Üç Ayda Yükselir Mi ?

Kredi puanının ne kadar zamanda yükseldiğini sürekli merak eden ve soran çok kişi vardır. Kredi puanınızın yükselmesi için ne kadar zaman gerektiğini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Risk Raporu Almak Şart Mı, Ne İşe Yarar ?

Risk raporu almak kredi başvurusu sırasında bankaların isteğine göre gerekebilir ya da gerekmeyebilir. Bazı bankalar müşterilerinden risk raporlarını ibraz etmelerini şart koşmaktadır. 

daha fazla içerik yükle