bitcoin Bitcoin  : 
62286
xrp XRP  : 
1.22
ethereum Ethereum  : 
1551.13
dash Dash  : 
459.72
tron TRON  : 
0.115443
bitcoin cash Bitcoin Cash  : 
1523.82
litecoin Litecoin  : 
285.4
bitcoin Bitcoin  : 
62286
ethereum Ethereum  : 
1551.13
cardano Cardano  : 
0.686295
stellar Stellar  : 
0.459239
tron TRON  : 
0.115443
İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri mi açmak istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? İş yeri açmak isteyen kişilere kredi veren bankalar ve kurumlar bulunmaktadır. İş yeri açmak için hangi bankalardan kredi alacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

KOSGEB’in Desteklemediği Sektörler

KOSGEB yeni girişimcilere 50 bin TL hibe desteği ile 100 bin TL faizsiz ve geri ödemeli destek vermektedir. 50 bin TL hibe desteği alan yeni girişimciler bu desteği geri ödememektedirler. Ancak 100 bin TL faizsiz desteği alan girişimcilerin bu...

KOSGEB Hibe Kredi Başvurusu Ne Zaman?

KOSGEB hibe kredi başvurularının ne zaman olduğu pek çok kişi tarafından merak edilmekte. KOSGEB hibe kredi başvuruları hakkında bilgi almak ve başvuru tarihlerini öğrenmek için yazımızı okuyun.

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Duyuruları

KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimleri, KOSGEB kredisi almak için alınması şart olan eğitimlerdir. Bu eğitimlerin duyurularına yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. 

KOBİ’lere 100 Milyon Euroluk Kredi Anlaşması

Türkiye Kalkınma Bankası (TKB)’ndan KOBİ’leri sevindirecek bir haber geldi. Bu haber KOBİ’lerin, yatırımlarını bankacılık yoluyla finanse edebilmelerini sağlayan bir haber. KOBİ’ler için 100 milyon Euro’luk kredi anlaşması yapıldı. Anlaşma hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımızı okuyun.

KOSGEB Hibe Destek Kredisi Nasıl Alınıyor?

Son yıllarda sık sık karşılaşılan KOSGEB, iş kurmak isteyen ve yeni bir hayata adım atmak isteyen girişimcilerin umut kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. KOSGEB kuruluşunun temel amaçlarından en önemlisi aklındaki önemli projeleri hayata geçirmek isteyen kişilere finansal olarak katkı ve...

Yeni İş Kurma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir [ 2018 ]

Yeni iş kuracağınız zaman kredi alabileceğiniz pek çok kurum bulunmaktadır. Bu kurumlardan biri de bankalardır. Bankalar, iş yeri açmak ve kendi işinin patronu olmak isteyen kişilere kredi vermektedir. Hangi bankaların iş kurma kredisi verdiğini öğrenmek için yazımızı okuyun.

KOSGEB Tarafından Desteklenen Toptan ve Perakende Faaliyetleri [ 2018 ]

KOSGEB tarafından pek çok sektör ve sektör faaliyeti desteklenmektedir. Bunlardan biri de toptan ve perakende faaliyetleridir. Desteklenen toptan ve perakende faaliyetlerini öğrenmek için yazımıza göz atın.

KOSGEB İş Planı Nasıl Hazırlanır, Hangi Sertifikalar Gereklidir ?

KOSGEB iş planının nasıl hazırlanması gerektiği pek çok kişi tarafından sorulan bir sorudur. KOSGEB’den destek alabilmek için her yıl çok sayıda girişimci başvuru yapmakta hibe kredisi ve faizsiz kredi almaya çalışmaktadır. KOSGEB iş planının nasıl hazırlandığını öğrenmek için yazımızı...

daha fazla içerik yükle