bitcoin  : 
ripple  : 
ethereum  : 
dash  : 
tron  : 
bitcoin-cash  : 
litecoin  : 
bitcoin  : 
ethereum  : 
cardano  : 
stellar  : 
tron  : 
Kosgeb
KOSGEB İşletme Kurulum Desteği Nedir?

KOSGEB her yıl pek çok işletmeye destek vermektedir. Bunlardan biri de yeni girişimci hibe desteğinin içinde yer alan işletme kurulum desteğidir. 

KOSGEB Tarafından Desteklenen Bilgi ve İletişim Faaliyetleri [ Güncel Liste ]

KOSGEB tarafından desteklenen faaliyetlerin hangileri olduğu en çok sorulan sorulardan biridir. Bu faaliyetlerden biri de bilgi ve iletişim faaliyetleridir. 

KOBİ’lere Özel Kredi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

KOBİ’lere özel kredi kampanyası sayesinde yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ve 3 ay erteleme ile yeni yıl kredisi alabilirsiniz. Garanti Bankası tarafından düzenlenen bu KOBİ’lere özel kredi kampanyası hakkında bilgi almak ve nasıl başvuracağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

KOSGEB 50 Bin TL Kredi Yeni Başvuru Tarihleri [ 2018 ]

KOSGEB 50 bin TL kredi yeni başvuru tarihleri belli oldu. KOSGEB 50 bin TL hibe kredi için yeni koşullara göre yeni başvurular Nisan 2018 tarihine kadar alınacak. Ayrıntıları öğrenmek için yazımıza göz atın.

Mantar Yetiştiriciliği Kredi Desteği 2018

Kendi işinin sahibi olmak isteyen kişilere sunulan kredi desteklerinden biri de son yıllarda oldukça popüler olan mantar yetiştiriciliği kredi desteğidir. Mantarların ülkemizin pek çok bölgesinde son derece kolay bir şekilde yetiştirilebilir olmasının yanı sıra talebin de çok fazla olması...

Kosgeb Kredi Şartları Nelerdir [ Güncel 2018 ] ?

Kosgeb Kredi Şartları Nelerdir ? ve Kosgeb Hibe Kredi Paketleri ile  Yeni bir iş yeri açmayı düşünenlerin en büyük sıkıntısı olan Nakit sorununa en büyük çözüm devletten gelmektedir.Devlet yeni bir projesi olanlara veya var olan iş yerini büyütmeyi planlayanlara...

  • Mart 5, 2018
  • 5 yorum
  • 5.719 okunma
KOSGEB Tarafından Desteklenen İnşaat Sektörü Faaliyetleri 2018

KOSGEB işletme açan ve kendi işini kuran girişimcilerin gerçekleştirdiği çeşitli faaliyetleri desteklemektedir. Bunlardan biri de inşaat sektörü faaliyetleridir. 

KOSGEB’in Desteklediği Çeşitli Hizmet Faaliyetleri

KOSGEB’in desteklediği çok sayıda sektör ve bu sektörlere ait hizmet faaliyetleri vardır. KOSGEB tarafından desteklenen çeşitli hizmet faaliyetlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

  • Mayıs 12, 2017
  • 0 yorum
  • 79 okunma
KOSGEB Tarafından Desteklenen İdari ve Destek Hizmet Faaliyetleri

KOSGEB tarafından desteklenen faaliyet alanları konusunda iş kurmak isteyenler çok soru sormaktadır. Desteklenen faaliyet alanlarından biri de idari ve destek hizmet faaliyetleridir. 

  • Mayıs 10, 2017
  • 0 yorum
  • 100 okunma
daha fazla içerik yükle