bitcoin Bitcoin  : 
57678
xrp XRP  : 
1.471865
ethereum Ethereum  : 
1041
dash Dash  : 
528.99
tron TRON  : 
0.096918
bitcoin cash Bitcoin Cash  : 
1772
litecoin Litecoin  : 
424.651
bitcoin Bitcoin  : 
57678
ethereum Ethereum  : 
1041
cardano Cardano  : 
0.264395
stellar Stellar  : 
0.39026152
tron TRON  : 
0.096918
2018 Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak?

Sicil affı yasa tasarısının TBMM’de görüşülmeye başlamasıyla  sicil afının ne zaman çıkacağı herkes için merak konusu oldu. Ödemediğiniz borç yüzünden kara listeye girdiyseniz ve sicil affından yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

  • Haziran 13, 2018
  • 0 yorum
  • 2.484 okunma
İş Bankası Şubelerde Altın Buluşmaları

İş Bankası şubelerde altın buluşmaları İş Bankası tarafından belirli şubelerde gerçekleştirilen buluşmalardır. Bu buluşmalardan yararlanarak yastık altında duran altınlarınızı Vadesiz Altın Hesabınızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

Kaldıraç Oranının Düşürülmesi Ne Anlama Geliyor?

Kaldıraç oranı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 1:10 oranına çekildi. Bu karar Forex piyasalarında kaldıraç uygulamasını kullanarak yatırım yapanları çok yakından ilgilendiriyor. Peki, kaldıraç oranının bu düzeye düşürülmesi ne anlama geliyor?

ING Bank Kredi Notuna Göre Faiz Oranları

ING Bank yeni bir kredi kampanyası başlattı. Buna göre artık müşteriler kredi almak istediklerinde kredi notlarına göre belirlenen faiz oranlarından yararlanabilecekler. 

Evde Bakım Maaşı Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir ?

Ülkemizde evde bakım maaşı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çatısı altında engelli vatandaşlara sunulmaktadır. Ne şekilde olursa olsun haneye giren toplam gelirin, hanedeki kişi sayısına bölünmesinden ortaya çıkan miktara kişi başına düşen ortalama aylık gelir denilmektedir. Toplam tutarın, aylık...

İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri mi açmak istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? İş yeri açmak isteyen kişilere kredi veren bankalar ve kurumlar bulunmaktadır. İş yeri açmak için hangi bankalardan kredi alacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Esnafa Özel İndirim Kartı Esnaf Kart Yolda

Esnafa özel indirim kartı olan, esnaflara ve sanatkarlara ücretsiz olarak dağıtılması beklenen Esnaf Kart yakında hayatımıza girecek. Esnaf Kart hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. 

Vergi İndiriminden Nasıl Yararlanırım [2018] ?

Vergi indirimi bir süredir gündemde olan bir konu olarak öne çıkmakta. Vergi indiriminin 2018 yılında yapılması planlanıyor. Hükümet bu indirim için bazı kararlar almış durumda. Söz konusu vergi indiriminden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Yeni Kredi Dosya Masrafı İadesi Nasıl Alınır?

Yeni kredi dosya masrafı iadesi almak bankadan yeni kredi alan kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Eğer yeni kredinizi alırken dosya masrafı ödediyseniz ya da bankalardan dosya masraflı kredi talebinde bulunacaksanız dosya masrafı iadesini alıp alamayacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

daha fazla içerik yükle