bitcoin Bitcoin  : 
65008
xrp XRP  : 
1.38
ethereum Ethereum  : 
1425.49
dash Dash  : 
522.97
tron TRON  : 
0.102192
bitcoin cash Bitcoin Cash  : 
1629.81
litecoin Litecoin  : 
300.59
bitcoin Bitcoin  : 
65008
ethereum Ethereum  : 
1425.49
cardano Cardano  : 
0.380629
stellar Stellar  : 
0.48205
tron TRON  : 
0.102192
En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar Hangisidir?

2019 Uygun konut kredisi veren bankalardan kredi kullanacaklar Halk Bank, Vakıf Bankası, Ziraat Bank ve Ak Bank gibi birçok banka kuruluşundan kredi talebinde bulunabilmektedir. Bu bankalar sundukları kredi kullanımda düşük faiz oranlarını kullanmaktadır. Geri ödeme planlarında ise kişinin kolaylıkla...

2019 Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak?

Sicil affı yasa tasarısının TBMM’de görüşülmeye başlamasıyla  sicil afının ne zaman çıkacağı herkes için merak konusu oldu. Ödemediğiniz borç yüzünden kara listeye girdiyseniz ve sicil affından yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

İş Bankası Şubelerde Altın Buluşmaları

İş Bankası şubelerde altın buluşmaları İş Bankası tarafından belirli şubelerde gerçekleştirilen buluşmalardır. Bu buluşmalardan yararlanarak yastık altında duran altınlarınızı Vadesiz Altın Hesabınızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

  • Haziran 12, 2018
  • 1 yorum
  • 1.152 okunma
Kaldıraç Oranının Düşürülmesi Ne Anlama Geliyor?

Kaldıraç oranı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 1:10 oranına çekildi. Bu karar Forex piyasalarında kaldıraç uygulamasını kullanarak yatırım yapanları çok yakından ilgilendiriyor. Peki, kaldıraç oranının bu düzeye düşürülmesi ne anlama geliyor?

ING Bank Kredi Notuna Göre Faiz Oranları

ING Bank yeni bir kredi kampanyası başlattı. Buna göre artık müşteriler kredi almak istediklerinde kredi notlarına göre belirlenen faiz oranlarından yararlanabilecekler. 

Evde Bakım Maaşı Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir ?

Ülkemizde evde bakım maaşı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çatısı altında engelli vatandaşlara sunulmaktadır. Ne şekilde olursa olsun haneye giren toplam gelirin, hanedeki kişi sayısına bölünmesinden ortaya çıkan miktara kişi başına düşen ortalama aylık gelir denilmektedir. Toplam tutarın, aylık...

İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri mi açmak istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? İş yeri açmak isteyen kişilere kredi veren bankalar ve kurumlar bulunmaktadır. İş yeri açmak için hangi bankalardan kredi alacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Esnafa Özel İndirim Kartı Esnaf Kart Yolda

Esnafa özel indirim kartı olan, esnaflara ve sanatkarlara ücretsiz olarak dağıtılması beklenen Esnaf Kart yakında hayatımıza girecek. Esnaf Kart hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. 

Vergi İndiriminden Nasıl Yararlanırım 2019

Vergi indirimi bir süredir gündemde olan bir konu olarak öne çıkmakta. Vergi indiriminin 2018 yılında yapılması planlanıyor. Hükümet bu indirim için bazı kararlar almış durumda. Söz konusu vergi indiriminden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

daha fazla içerik yükle