bitcoin  : 
ripple  : 
ethereum  : 
dash  : 
tron  : 
bitcoin-cash  : 
litecoin  : 
bitcoin  : 
ethereum  : 
cardano  : 
stellar  : 
tron  : 
Güncel
Konut Kredisi Ekspertiz Ücretleri Ne Kadardır ?

Konut kredisi alırken bankaya verilen ekspertiz ücretleri bankadan bankaya değişmektedir. Konut kredisi almak istiyorsanız banka öncelikle almak istediğiniz konut için ekspertiz raporu isteyecektir. Bunun için de sizden ekspertiz ücreti tahsil edecektir. 

Bankaya Gitmeden Hesap Nasıl Açılır?

Bankaya gitmeden nasıl hesap açıldığını öğrenmek mi istiyorsunuz? Bu yazımızda bankaya gitmeden hesap açmak için neler yapmanız gerektiğini anlattık. Günümüzde banka şubesine gitmeden de hesap açmak mümkündür. 

Büyükannelere 425 TL Bebek Bakım Parası Nasıl Alınır ?

Büyükannelere verilecek bebek bakım parası belli oldu. Bir süredir hakkında haberler çıkan büyükannelere bebek bakım parası verileceği konusu sonunda netleşti. Torununa bakan büyükannelere ayda 425 TL bebek bakım parası verilecek.

PTT Burgan Bank İhtiyaç Kredisi [ 2018 Faiz Oranları ]

PTT Burgan Bank iş birliği sayesinde Burgan Bank’tan ihtiyaç kredisi çekmeniz mümkündür. Burgan Bank 12, 18, 24, 36 ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi vermektedir. PTT Burgan Bank işbirliği ile sunuşan Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek...

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları [ 2018 ]

ING Bank yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Nakit paraya ihtiyacınız varsa ING Bank’ın sunduğu bu kredi fırsatından yararlanabilir, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için yazımızı okuyun.

Otomatik BES’ten Kaç Kişi Çıktı?

Otomatik BES, otomatik Bireysel Emeklilik Sistemi’dir. Bu sisteme Ocak ayının başından bu yana çalışanların otomatik katılımı söz konusuydu. İki ayın sonunda otomatik BES’e katılımı yapılan ve daha sonra kendi isteği ile otomatik BES’ten çıkan kişilerin sayısı açıklandı.

Piyasalarda Dalgalanma Boyu Azaldı

Piyasalarda dalgalanma boyunun azaldığına ve hem üretim hem de istihdam alanında kötü dönemin geride kaldığına ilişkin açıklamalar yapıldı. Piyasaların son durumuna ilişkin ayrıntılı bilgiyi almak için yazımıza göz atın.

İş Bankası Fon ve Mevduat Hesabı

İş Bankası Fon ve Mevduat hesabı yatırım yapmak isteyip birikimini hangi yatırım aracıyla değerlendireceğine karar veremeyenler için iyi bir seçenektir. Bu hesapla birikimlerinizi aynı anda iki yatırım aracıyla değerlendirmeniz mümkündür.

Hayat Sigortası Nedir? Hayat Sigortası Tanımı

Hayat Sigortası Nedir? Neden Hayat Sigortası Yaptırmak Gereklidir? Hayat sigortası, sigorta şirketinin belirli bir aylık prim karşılığında sigortalı olacak olan kişinin sözleşme içerisinde belirtilen haller durumunda hayatını kaybetmesi ya da sözleşmede belirtilen süre içerisinde daha uzun hayatta kalması durumunda...

daha fazla içerik yükle