BTC  : 
32668.09
XRP  : 
2.31
ETH  : 
2310.87
DASH  : 
1207.14
TRX  : 
0.18
BCH  : 
3866.84
LTC  : 
406.76
BTC  : 
32668.09
ETH  : 
2310.87
ADA  : 
0.74
XLM  : 
1.13
TRX  : 
0.18
Bankalar
2018 Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak?

Sicil affı yasa tasarısının TBMM’de görüşülmeye başlamasıyla  sicil afının ne zaman çıkacağı herkes için merak konusu oldu. Ödemediğiniz borç yüzünden kara listeye girdiyseniz ve sicil affından yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

İş Bankası Şubelerde Altın Buluşmaları

İş Bankası şubelerde altın buluşmaları İş Bankası tarafından belirli şubelerde gerçekleştirilen buluşmalardır. Bu buluşmalardan yararlanarak yastık altında duran altınlarınızı Vadesiz Altın Hesabınızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri mi açmak istiyorsunuz? Krediye mi ihtiyacınız var? İş yeri açmak isteyen kişilere kredi veren bankalar ve kurumlar bulunmaktadır. İş yeri açmak için hangi bankalardan kredi alacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Offshore Bankacılık (Kıyı Bankacılığı) Ne Demektir?

Offshore bankacılık dünya üzerinde çok fazla varlığı olan kişilerin ve şirketlerin bu varlıklarını kendi ülkelerinde tutmamaları ve ülkelerinin dışındaki kıyı bankalarında saklamaları için kullandıkları bankacılık sistemidir. 

2018 Yılında Avantajlı Kredi Nasıl Alınır?

Avantajlı kredi almak isteyen çok sayıda insan vardır. Hemen hemen herkes avantajlı kredi almak ister. Ancak kredinin avantajlı olanını bulmak kolay değildir. Bu yüzden avantajlı kredi bulmak için biraz araştırma yapmanız şarttır. 

Yeni Kredi Dosya Masrafı İadesi Nasıl Alınır?

Yeni kredi dosya masrafı iadesi almak bankadan yeni kredi alan kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Eğer yeni kredinizi alırken dosya masrafı ödediyseniz ya da bankalardan dosya masraflı kredi talebinde bulunacaksanız dosya masrafı iadesini alıp alamayacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Banka Hesap Numarası Kartın Neresinde Yazar?

Havale ya da EFT yapmak isteyen kişilerin ihtiyaç duydukları verilerden biri de ödeme geçecekleri kişi ya da kurumların hesap numaralarını bilmek zorunda olmalarıdır. Pek çok kişi bankamatik kartı ya da T.C. kimlik numaraları üzerinden bankacılık işlemlerini yaptıkları için hesap...

Kadın Girişimcilere TEB’den Kredi

Kadın girişimcilerin sayısı her geçen yıl biraz daha artmakta ve kadın girişimcilere çeşitli kurumlar ile bankaların verdiği destek de artış göstermektedir. Bankalar kadın girişimcilere daha kolay kredi vermektedir. Bu bankalardan biri de TEB’dir. 

Dijital Bankacılık Nedir?

Dijital bankacılık son yıllarda hayatımıza giren en önemli teknolojilerden biridir. Dijital bankacılık hayatımızı kolaylaştıran ve bizi şubeye gitme zahmetinden kurtaran en önemli teknolojik gelişmedir. Dijital bankacılık hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

daha fazla içerik yükle