Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan İş Bankası toplumun her kesiminden vatandaşımıza hizmet veriyor. Emekliler, çalışanlar için özel kampanyalar ve hizmetler üreten İş Bankası, son olarak öğrenciler için de yeni bir hizmetini duyurdu. Banka internet sitesi ve şubelerinden de detaylı bilgisine ulaşabileceğiniz İşte Üniversiteli Kredi Kartı ile 18 yaşından büyük üniversite öğrencileri alışveriş yapabilir, taksit yapabilir.

Nakit avans çekimine şimdilik imkan tanımayan İşte Üniversiteli Kredi Kartı, diğer kredi kartlarına nazaran çok daha düşük kart aidatları talep ediyor. Hizmetleri ile insanımıza kaliteli bir bankacılık hizmeti yaşatmayı amaçlayan İş Bankasının bu bağlamda ki hizmetlerinden biri de İşte Üniversiteli Kredi Kartı.

Yılın büyük bölümünde para sıkıntısı çeken öğrencilerin en büyük dayanaklarından biri olan İşte Üniversiteli Kredi Kartı başvurusunu size en yakın İş Bankası Şubesinde yetkili biri ile görüşerek ya da İş Bankası internet sitesinde ilgili formu doldurup daha sonra sizi aramalarını sağlayarak yapabilirsiniz. 0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası çağrı merkezini kullanarak da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşte Üniversiteli kredi kartınızın başvuru durumunu ve onay sürecini de İş Bankası internet sitesi üzerinden sorgulayabilmeniz mümkün. Kredi kartınız genel olarak 15 gün içerisinde size teslim edilir. Çoğunlukla adresinize gelen bu kartı dilerseniz seçtiğiniz şubeden de teslim alabilirsiniz. Kartınızın size ulaşmasının ardından bir İş Bankası ATM’sine takarak aktif hale getirebilirsiniz.

Ardından kartınız ile yurt içi ve yurt dışı internet ödemelerinizi, market alışverişlerinizi yapabilir; alışverişlerinizde taksitler de yapabilirsiniz. Maximum kart olduğu için bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Özellikle kartınızı Müzekart olarak kullanabilmeniz de mümkün.

İş Bankası’nın en yeni hizmetleri hakkında bilgi almak için sitemizi takip edin.