İş Bankası Yüz Yüze / Özel Bankacılık Müşterisi Nasıl Olunur?

Borsa Ne İşe Yarar?

İş Bankası tarafından sunulan özel bankacılık hizmetleri pek çok kişinin dikkatini çekerken bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin belirli kriterleri taşıması gerekmektedir.

Özel Bankacılık Nedir?

Bankaların sunduğu hizmetler arasında yer alan yüz yüze bankacılık ya da özel bankacılık hizmetleri belirli bir limiti karşılayan kişilerin daha imtiyazlı bankacılık hizmetlerinden yararlanma hakkına denilmektedir.

Her bankanın uyguladığı özel bankacılık limiti farklı olup bu limiti karşılayan kişilerin sıra beklemeden bankacılık işlemi yapmaları ya da müşteri hizmetleri direkt bağlanma gibi ayrıcalıklardan yararlanmalarına izin verilmektedir.

İş Bankası Özel Bankacılık Müşterisi Nasıl Olunur?

Özel bankacılık müşterisi olmak için ilk yapılması gereken bankanın belirlediği limiti karşılamaktır. İş Bankası özel bankacılık limiti olarak 100 bin lira sınırını uygulamaktadır.

Yani İş Bankası hesaplarında 100 bin liralık mevduatı bulunan ya da 100 bin lira ve üzeri tutarda kredi kullanan kişilerin İş Bankası yüz yüze bankacılık hizmetlerinden yararlanmasına izin verilmektedir. Özel bankacılık limitleri diğer bankalarda daha yüksek tutulurken İş Bankası yüz yüze bankacılık limitleri olarak 100 bin lira sınırını uygulamaktadır.

Özel Bankacılık Müşterisi Olmak İçin

İş Bankası özel bankacılık müşterisi olmak isteyen kişilerin aranılan limiti karşılamaları durumunda bankaya başvuruda bulunarak bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istediklerini dile getirmeleri yeterlidir. Konu hakkında bilgi almak isteyen kişilerin yüz yüze bankacılık başvurusu için YYB yazıp 4402 numarasına SMS göndermeleri durumunda İş Bankası müşteri hizmetleri yetkilisi arayarak konu hakkında detaylı bilgi verecektir. Yine İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 724 0 724 numarası üzerinden de konu hakkında bilgi almanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Kartımı İnternet Alışverişine Nasıl Açabilirim İş Bankası?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.