Bankalardan yılbaşı kredisi kullanmak isteyen kişiler için bankalar birbirinden cazip yılbaşı kredi kampanyaları düzenlerken her bankanın sunduğu koşullar farklılık gösteriyor. Yılbaşı kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası yeni yıl kredisi kampanyası ile oldukça beğeni topluyor. İş Bankası yılbaşı kredisi ile kredi çekmenin tam zamanı şimdi olarak öne çıkıyor.

İş Bankası Yılbaşı Kredisi 

Yeni yıl kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel olarak son derece cazip koşullar içeren fırsatlar sunan İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları için yılbaşına özel olarak indirim yapıyor. Yapılan indirim sayesinde İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,14 seviyesine çekilirken yine kredi dosya masrafı içinde indirimler yapılıyor.

İş Bankası Yılbaşı Kredisi İle Kredi Çekmenin Tam Zamanı 2017 - 2018

İş Bankası Yılbaşı Kredisi İle Kredi Çekmenin Tam Zamanı 2017 – 2018

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi Başvurusu 

Yılbaşı kredisinden yararlanmak isteyen kişilerin ihtiyaç kredisi başvurusu için kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan ilki İş Bankası şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunarak ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmaktır. Bu kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin yapmış oldukları başvuru banka tarafından değerlendirelecek ve uygun bulunması durumunda kredi onayı verilerek kredi kullandırma işlemi tamamlanmaktadır.

İş Bankası SMS Kredi Başvurusu 

Kısa mesajla kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmek isteyen kişilere bu imkanı tanıyan İş Bankası yılbaşı kredisi SMS başvurusu için aralarında birer boşluk bırakarak NAKİT yazıp, kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelir tutarı bilgilerinizi yazarak oluşturduğunuz mesajı 4402 numarasına göndermeniz yeterlidir.